Přejít na obsah

Analogo digitální hodinky


Gilius

Doporučené příspěvky

Já mám tyto typy troje (Sandy, Wrangler a Drakkar). V 90. letech jsem je strašně rád nosil.

Pokusím se je oživit, ale myslím, že by fungovat měly všechny.

Nádhera, snad se ti to podaří. Pak se pochlub, těším se.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nádhera, snad se ti to podaří. Pak se pochlub, těším se.

Tak pánové (a samozřejmě i dámy - to jen aby tu nebyla genderová nevyváženost) jak jsem dopadl.

Wrangler - strojek Miyota, po vložení baterie jede jak analog, tak digi část. Bohužel pravé tlačítko pro nastavení digi nejede, tak nešly nastavit. Ale třeba to bude stačit jen vyčistit.

Drakkar - strojek Miyota, jede vše (ana i digi). Svítí, pípají, všechny tlačítka OK. Jsou skoro jak nové.

Sandy - tady je na strojku uvedeno jen Japan MOVT, ale je to nějaký klon na dvě baterie. Jede jak ana, tak digi, ale ani jedno nejde nastavit, korunka i tlačítka jsou dost zoxidované. Možná by se taky ještě daly vyčistit.

Ale i tak mám radost.

post-3282-0-33552000-1547803160_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, omlouvam se za pleveleni vlakna. Kolega mi donesl dvoje kvarcky co nasel doma v supliku.

Ricardo se tvari, ze ma v sobe japonskej strojek, jeste folie na dynku. Na korunce je modrej dyjamant. Zdaji se byt ucho. Teda NOS :)

Shivas totalne jete a ohnusale, ale k hovnocucu dobry. Nevim jestli jdou, nechce se mi shanet baterky a otevirat je. Pokud by tohle nekdo chtel za odvoz nebo postovne tak dejte vedet. Pokud se nikdo neozve, tak to jde v pondeli do sberny rizikoveho odpadu.

8b3cc3ca5765a950b8faba79952d8f85.jpg

 

1f54e11ff34e1da0ca1522aaab0c04ec.jpg

 

17c2124534083d72909b79c80e31548d.jpg

 

Jo a kdyby to nahodou melo desnou cenu, tak doufam, ze mi to reknete. Jsme na foru gentlemanu, ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní, jedny lepší, než druhý

Pekné trio :)

Pánové díky. Udajně byl tento model 8951 odpovědí Citizenu na populární model od Seika H558 a H601.

Do kompletu patří ještě model s oranžovým cifrem.Ten jsem za poslední 2 roky viděl pouze jednou( a před koncem aukce jsem usnul

post-20714-0-09486700-1548276252_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...