Přejít na obsah

Casio Pro Trek


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Tak jo, jsem, halt, stydlivej...

 

Tedy náhled:

 

Posted Image

 

 

 

 

 

A tady je malý popis hodinek. Tedy recenze s fotkamimami. Ven v naprosté většině chodí se mnou. Občas našteluju výškoměr podle GPS ale stejně je to jen přibližné. Velmi spokojený jsem s nimi.

 

A docela by mne zajímala výdrž v případku že by nebyly se solarem. Od té doby, co to dávají skoro do každé ředy jsem přesvědčený, že mi baterka prostě dojde a neuroticky po výměně u quatzek jsem málem koupil ješětě jednu baterku, že ji jako budu nosit v peněžence pro sichr. Ne že by průměrná výdrž nebyla 2,5 roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli by to bylo jako u PRG40, tak by ti jedna baterka byla k prdu, protože jsou tam 4 :-)

Jinak jsem se mrknul do záručního listu, kdy jsem je kupoval a je to ještě dýl než jsem myslel. Koupil jsem si je pod stromeček 2007 a baterky jsem měnil až nedávno. Takže bych se nebál. Navíc si hodinky s předstihem řeknou, že potřebujou výměnu. Na grafickém displeji ti to hodí hlášku, nefungují speciální funkce, ale na hodiny to má šťávy ještě dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezvadný.

 

Taky vám přijde, že dřív se ty digitálky vyráběly nějak hezčejší?? Mně se tedy ty veklé senzory nelíbí ale tady v tom kulatým kovu je to bezva a nepůsobí to rušivě, naopak to dělá hoďky zajímavějšími. Ani ta stupnice na lunetě není vulgární. Ono je to asi barvou kovu, mně se nelíbí bílý stupnice na tmavým plastu...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky vám přijde, že dřív se ty digitálky vyráběly nějak hezčejší??

 

Určitě a taky kvalitnější.

 

Jinak moc pěkněj kousek. Soukromě když byly v plastu jsem jim říkal podkovy.

 

post-673-019574900 1319660001.jpg

 

Ale tyhle kovový jsou o level výš. Jo a ještě v jiné barvě :

 

 

post-673-079825800 1319660277.jpg

 

 

 

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem jich několik, funguje to tak, že i když má člověk zapnuté zobrazení displeje, tak se displej automaticky po určité době, když jsou hodinky v klidu, vypne a zapne se, až když se s hodinkami pohne.

Upraveno uživatelem casiotron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...