Přejít na obsah

Casio Pro Trek


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

Ahoj všem, 

chci se zeptat těch, co mají PRW 3100. Dole u textu BATTERY mi u lunety vystupuje černá barva a jde až ke spodnímu okraji nápisu - viz obrázek. Moc jsem si toho nevšímal, teď mi to přijde nápadnější. Je to normální, máte to u vašich hodinek taky? U některých fotek na netu to je vidět, někde není. Díky:)

post-66030-0-66097300-1549147131_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

chci se zeptat těch, co mají PRW 3100. Dole u textu BATTERY mi u lunety vystupuje černá barva a jde až ke spodnímu okraji nápisu - viz obrázek. Moc jsem si toho nevšímal, teď mi to přijde nápadnější. Je to normální, máte to u vašich hodinek taky? U některých fotek na netu to je vidět, někde není. Díky:)

P2010047.JPG

Neviem, či je to toto, čo si myslím, ale kedysi, na starých hodinkách, a aj niektorých kalkulačkách, sa stávalo, že sa displej ako keby postupne zalieval takou čierňavou, ktorá postupne za nejaký čas zaliala a úplne zničila celý displej, a tak predpokladám, že je to tento prípad :( Ale dúfam, že nemám pravdu :( Priateľu, nič v zlom, neprajem ti nič zlé, ale hovorím svoj postreh zo života, ktorý si pamätám :( Ďakujem za pochopenie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojte Pani,

 

dnes som kupil z 2.ruky hodinky Casio Pro Trek PRW-3510Y-1. Dobra cena bezna kontrola pocas dna vyzerala OK displej bez sramov luneta fajn celkovy dojem super. Avsak prislo to az po zotmeni ked som pouzil podsvietenie objavil sa hnusna mala cierna skvrna (flak) vid. obrazok 1 a obrazok 2 (medzi zobrazenymi minutami). Neviete cim to moze byt sposobene? Toto je moj 3 model PROTREK a ako jediny vykazuje danu chybu. Dakujem za Vase rady a informacie sportu a hodinkam zdar!

post-67219-0-39282800-1550268398_thumb.jpg

post-67219-0-06963600-1550268833_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj, byl by nekdo ochotny se ujmout prodeje hodinek Casio Pro Trek PRG300? V modrocerne barve, komplet baleni vcetne faktury (myslim :)). Nemam dostatecny pocet prispevku. Nejlepe Praha, kdyztak poprosim SZ. Dekuji

Patrilo by sa kontaktovať správcov :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Darek od manzelky🙂Ale k veci,zatim super za tech par hodin na zapesti.Reminek je pekne mekoucky a dobre ohebny oproti predchudcum.Pripada mi to,jako by to byl kaucuk.Obrovske plus vidim v tom,ze nozky jsou tzv. vrtane,takze vymena za nato,popr. remen,kaucuk, bude rychlovka.S tlacitkami se manipuluje rovnez velmi dobre.Na stisk se musi vice zatlacit,coz kvituji.Nechtene treba ohybem zapesti nezapnes zadnou funkci.Mel jsem PRW 1500,2000 a uplne nej byly 3500.Tech jsem se nemel zbavovat,ale zase vsechny tyto hodinky jsou obrovske a tento kousek je mensi a na ruce o nich pomalu nevis.Zatim tedy mohu doporucit😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky přispěju svou troškou do mlýna.

PRW-6000 solar.

Otestováno v Krkonoších. Všechno funguje jak má. Výškoměr změřil Sněžku přesně. 😄

Teploměr je hodně ovlivněný teplotou těla, ale přichycený na batohu funguje i na vnější teplotu perfektně.

Co jsem moc nepochopil je barometr. 

 

 

Screenshot_20220317_112945.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...