Přejít na obsah

Hi-Tec Weather master


Klooneyxxx

Doporučené příspěvky

K nošení hodinek jsem se dostal před pár lety jestli jsi to dobře uvědomuji tak hodinky Hi-Tec Weathermaster byly na benzínkách nabízeny tak zhruba pře 3 lety. To byli mé první hodinky. Oblíbyl jsem si jejich nošení a jejich funkce. Nosil jsem je celou dobu ani minutu jsem bez nich nebyl. Pracoval jsem na stavbě takže byly tři roky v prachu. Potápěl jsem se s nimi do 10metrů. Byly tak velké že když jsem něco nesl tak jsem s nima permanentně mlátil do futer do zdí. No schrnuto zažívaly opravdu krušné časy. Člověk by řekl že to hodinky od benzínky nemůžou vydržet ale opak je pravdou rozbyli se až nyní po třech letech. Přestaly jim fungovat čudlíky. Ještě jsem zapomněl že při práci elektrikáře mi párkrát ujel šroubovák a plnou silou jsem ho zabodl do displeje....vydžel jen s malými škrábanci. Hodinky sice po těch třech letech jsou značně poškrábané a stříbrná barva je sedřena na bílou ale na reklamní hodinky docela vydržely. Tet jsem hrdý majtel Timex Ironman a děkuji Hi-tecu za to že mně naučil nosit hodinky a co víc po tom co jsem si přečetl asi sto článků o hodinkách Timex jsem je začal obdivovat a i když jsou možná G-shocky lepší už budu stále na straně Timexu. Děkuji za trpělivost při mém vyprávění o mě a hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej, myslel jsem to tak, že takhle to začíná, pak v tom začneš lítat jako většina tady :whistling: . Na to bacha, protože Tě to bude stát spoustu peněz.......pokud odsud zavčasu neutečeš.......

 

ale budu hrdým majtelem krásných strojů už tet mě fascinujou ty Ironmany zvlášt Idiglo a jeho technologije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

K nošení hodinek jsem se dostal před pár lety jestli jsi to dobře uvědomuji tak hodinky Hi-Tec Weathermaster byly na benzínkách nabízeny tak zhruba pře 3 lety. To byli mé první hodinky. Oblíbyl jsem si jejich nošení a jejich funkce. Nosil jsem je celou dobu ani minutu jsem bez nich nebyl. Pracoval jsem na stavbě takže byly tři roky v prachu. Potápěl jsem se s nimi do 10metrů. Byly tak velké že když jsem něco nesl tak jsem s nima permanentně mlátil do futer do zdí. No schrnuto zažívaly opravdu krušné časy. Člověk by řekl že to hodinky od benzínky nemůžou vydržet ale opak je pravdou rozbyli se až nyní po třech letech. Přestaly jim fungovat čudlíky. Ještě jsem zapomněl že při práci elektrikáře mi párkrát ujel šroubovák a plnou silou jsem ho zabodl do displeje....vydžel jen s malými škrábanci. Hodinky sice po těch třech letech jsou značně poškrábané a stříbrná barva je sedřena na bílou ale na reklamní hodinky docela vydržely. Tet jsem hrdý majtel Timex Ironman a děkuji Hi-tecu za to že mně naučil nosit hodinky a co víc po tom co jsem si přečetl asi sto článků o hodinkách Timex jsem je začal obdivovat a i když jsou možná G-shocky lepší už budu stále na straně Timexu. Děkuji za trpělivost při mém vyprávění o mě a hodinkách.

Na timexy take nedam dopustit :) Moje prvni, zhruba 12 let stare

th_241806323_sm_IMG_20140805_142828_122_

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsících...

Zdravím.

Tyto hodinky jsem objevil v šuplíku, tak jsem vyměnil baterii a světe div se, fungují, jen nevim, jak je nastavit, tak kdyby měl někdo návod, nebo i rada jak na to. Děkuji

Návod v ČJ:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=2ahUKEwi03ejQxIXmAhUNEBQKHQNBCU0QFjACegQICRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.produktinfo.conrad.com%2Fdatenblaetter%2F850000-874999%2F860249-an-01-cs-Outdoorove_hodinky.pdf&usg=AOvVaw1iHd1oplRK4XSdSNbbw8HU

Návod v AJ:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwjL2s7OxoXmAhUGbcAKHaoWD14QFjAAegQIBRAC&url=http%3A%2F%2Fwww.produktinfo.conrad.com%2Fdatenblaetter%2F850000-874999%2F860249-an-01-en-OUTDOORUHR_WEATHER_MASTER_8.pdf&usg=AOvVaw3ya-zbv4UHZJrlB0w4BHEr

Sice to je na Conrad, ale vnitřnosti jsou stejné, liší se jen design. Kalibroval jsem podle toho kompas. Překlad je nepřesný, pro východní tabulku např. Praha se zadává "+"3 (namísto E). Pro západní "-" (namísto W).

 

Škoda že už mi odešel pásek a jiný jsem nesehnal. Stále je ale nosím na treky, protože jsem nenašel jiné dostupné hodnky s teploměrem a barometrem pro předpověď počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...