Přejít na obsah

Sinn


emba

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

přidám se ke Gougymu. Čti a čti.

Snad jen - značka pro fajnšmekry, aspoň tady v našem Českém dolíčku. Platíš ( a ne málo) za to co kupuješ, tedy za technologii a dílenské zpracování a ne jen za pronájem reklamních ploch a reklam v "luxusních" časopisech. Nadneseně řečeno, nebijte mně!!

 

U tohoto modelu - pozor na velikost, k tomuto rozměru se musíš dopracovat a mít na něj "kou.le"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model: 556 A (556.014) má průměr 38,5 mm. To je docela málo, ne?

 

To je dost subjektivní.

Záleží, jak máš velkou ruku a co pro tebe je/není nositelné. Nosím Orisy 42mm a vintage Omegy, které mají 34mm. A oboje je v pohodě...subjektivně :D

A to je právě ono :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sa tiez priklanam k nazoru ze 39 mm je absolutne nositelny priemer.Mam Speedmastre auto reduced (39 mm)a su to vynikajuce hodinky na bezne nosenie.Naopak mal som Seika stargaty (44 mm) a isli z domu prec pretoze mi prisli prilis velke.Na 556ky som si brusil zuby pod stromcek bohuzial sa mi medzicasom rozkotulali financie,tak snad nabuduce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn prodává Kuba, že? Budu se na ně muset taky podívat. Nevadí vám ta německá strohost? Zatím mě více lákají značky Oris, ML, Fortis (to je mnohaletá vášeň). Ty německé si teprve začínám objevovat. A v čem prosím jsou na stejné úrovni se švýcarama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musel si mat depresiu. Prosim ake mas teraz hodinky?

 

Např. Casio G-Shock, asi dvacetpět kusů hodinek Prim, čtvery Seika, 5x Švýcarsko a jiné.

 

Ty Sinn jsem prodal, jelikož se mi designově okoukaly, bohužel. Přemýšlím, kterými hodinky jsem nahradil Sinn a byly to myslím Breitling Chronomat v bicoloru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník ?po

Frantik přešel na Sinn a od kdy bouchá v kolbence? :D

 

Franta to sice je, ale kolbenka to není :D (viz odkaz)

 

As promised, here are some pics of my 6+ year old U2 taken underground today. The first series of pics are taken in the refuge station on the level I am working on which is approx. 1800 feet down or approx. 800 feet below sea level. The environment here is brutal as you can imagine. It's been banged against practically everything there is to bang something on and still no blemishes.

 

Basically, these refuge station pics will represent the best effort I can give these days to show the physical condition of my well used and abused U2 which in my opinion is still almost showroom new. These are taken on the lunch table.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...