Přejít na obsah

Kde koupit Oris Divers Date


gapa

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

netušíte náhodou kde koupit Oris Divers Date (modré) na ocelovém tahu? Byl jsem se podívat v Koscomu a ještě v Planeo (Letňany) a v obou mi řekli stejnou cenu 34 tis. Prý to musí prodávat za tyhle ceny, kvůli distributorovi (říkali firma Janeba). Zajímavé je, že zatímco F1 Wiliams jsou skoro za stejnou cenu v zahraničí, tak Divery vycházejí za hranicemi o 10 tis levněji!!! Díval jsem se na FriendsOfOris.com a tam je mají za 1,212.00 AUD = 22,852.99 CZK. Tak jsem jim tam psal a říkali, že mají dohodu s Orisem, že můžou prodávat jenom v Astrálii. Poslední místo, kde jsem je našel je precisiontime.co.uk, tam je mají za 760.75 GBP = 22,630.54 CZK. Takže skoro stejná cena jako u FOO. Pročítal jsem si tady na fóru nějaké zkušenosti s tímto obchodem a vešměs dobrý, akorát někdo psal že mu to dodávali asi půl roku :) což už tak dobrý není :( Taky nemám vůbec žádný zkušenosti s nákupem ze zahraničí. Na stránkách Orisu se píše, že to mám kupovat od autorizovaných dealerů a to precisiontime není. Nevím, ale myslím si, že presion time to taky musí sehnat AD a potom poslat mě. Dál nevím, jak je to s clem. Správně bych to měl koupit bez cla v GB a zaplatit clo tady. Protože v GB mají 20% VAT tak by to asi vyšlo na stejno, ne? Díky za jakýkoliv nápad, kde to sehnat s co nejmenšími problémy, riziky a cenou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resil jsem to take. a pokud chces za slusnou cenu nove a nechystas se do USA/Australie, nic jineho nez zminovany obchod ti asi nezbyde... Ja jsem se na ne dival jeste ve WoW ve Vaňkovce v Brně, kde si řekli asi 25, ale nejsem si tím popravdě už jistej. Pokud bys kupoval v Anglii, zkus kontaktovat clena Jamikadze, nabizel tehdy domluveni nejake slevy (je o tom i samostatne vlakno), komunikoval jsem s nim i ja..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za nabídky, radši bych nové, kvůli záruce. Ale ještě si to nechám projít hlavou.

 

Pokud máš zájem, pošli mi do SZ přesný typ - číslo a zkusím ti zjistit, za kolik je jsem schopen zajistit z německa. Samozřejmě nové, včetně dokladů a záruky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

resil jsem to take. a pokud chces za slusnou cenu nove a nechystas se do USA/Australie, nic jineho nez zminovany obchod ti asi nezbyde... Ja jsem se na ne dival jeste ve WoW ve Vaňkovce v Brně, kde si řekli asi 25, ale nejsem si tím popravdě už jistej. Pokud bys kupoval v Anglii, zkus kontaktovat clena Jamikadze, nabizel tehdy domluveni nejake slevy (je o tom i samostatne vlakno), komunikoval jsem s nim i ja..

 

hmm.. procetl jsem skoro cele forum nez jsem se k tomu dostal :) (to vlakno taky)

díky za informace, zkusim ho kontaktovat.

btw: DPH se platí v GB (v ČR nic). GB je v EU. :) Vůbec mě to netrklo, byl jsem v myšlenkách ještě v Austrálii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

hmm, no v tom pripade by to chtelo nejaky update infa, zda posilaji. Cenove v tuhle chvili vychazi nejlip (i kdyz porad hnusne :) nez shopy, co jsem nasel (urcite nejaky kvalitni jeste neznam).Hlavne desivy je ted kurz, euro jde nejak mrcha nahoru a i ten blbej dolar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mam aktualni info primo z FoO. Bohuzel dle smlouvy s Orisem, nesmi jiz zasilat mimo Australii.

 

Unfortunately since the 1st March we are unable to sell overseas anymore as part of an agreement with Oris Switzerland.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

V první řadě definuj slovo ,,tady". Tady na foru určitě ne! Tady v ČR určitě jo, stejně jako všude jinde na světě. Jestli se jim chceš vyhnout, kup něco TADY na fóru a nebo TADY u AD. A jestli chceš něco mimo fórum z druhý ruky, nic Ti nebrání jejich ověření během koupě u AD.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit Orisy z druhé ruky? Máte někdo zkušenost? Dost jsem četl o tom, že se tady pohybují fejky. Díky za radu.

Hele od koho jsi to cetl? Co to je za chujovinu?!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupit Orisy z druhé ruky? Máte někdo zkušenost? Dost jsem četl o tom, že se tady pohybují fejky. Díky za radu.

Tim tady mas na mysli zdejsi vazene forum nebo jen tak obecne placas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...