Přejít na obsah

Kolik nás tu je...?


Quido Morava

Doporučené příspěvky

Ahoj na hodinkách nic, jen jsem sem chtěl postnout pouze obrázek, ale nějak se nezobrazuje, tak jsem dal odkaz na vlákno. Hamiltony šlapou jako ŠVÝCARY.

 

 

 

 

kouknul jsem na ten link - píšeš tam o ocelovém tahu: naprosto souhlasím, ty tahy hamiltonů řady khaki jsou velmi dobře zpracovány a po seřízení sedí, současně eliminují hmotnost poměrně těžkých automatů, spona bez chyby a nezadají si s tahy mnohem dražších hodinek ;-)

 

co se na nich opravuje ??

 

BTW: moc pěkné a zajímavé hodinky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj na hodinkách nic, jen jsem sem chtěl postnout pouze obrázek, ale nějak se nezobrazuje, tak jsem dal odkaz na vlákno. Hamiltony šlapou jako ŠVÝCARY.

 

 

 

Jestli to nebude tím, že Hamiltony jsou ŠVÝCARY..

1892 - The Hamilton Watch Company was founded in Lancaster, Pennsylvania. Its first series of pocket watches, Broadway Limited, became known as the ?Watch of Railroad Accuracy?. Today - Hamilton watches combine a strong American spirit with the unrivalled precision of the latest Swiss movements and technology

? Hamilton International Ltd | A company of the Swatch Group

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, samozřejmě vím, že jsou to švýcary. Měl to být pokus o vtip a odpověď na otázku QvidoMorava, co se na nich opravuje. Na druhou stranu jsme v sekci Americké hodinky.

 

 

Jestli to nebude tím, že Hamiltony jsou ŠVÝCARY..

1892 - The Hamilton Watch Company was founded in Lancaster, Pennsylvania. Its first series of pocket watches, Broadway Limited, became known as the ?Watch of Railroad Accuracy?. Today - Hamilton watches combine a strong American spirit with the unrivalled precision of the latest Swiss movements and technology

? Hamilton International Ltd | A company of the Swatch Group

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, samozřejmě vím, že jsou to švýcary. Měl to být pokus o vtip a odpověď na otázku QvidoMorava, co se na nich opravuje. Na druhou stranu jsme v sekci Americké hodinky.

 

 

 

 

 

já to popchopil... :smile_anim:

 

právě u Hamiltonů se to těžko označuje, jaké jsou to hodinky, strojky jsou švýcarské, osatatní, aspoň se tak tváří, je americké, nicméně, jak je uvedeno, založeny byly v Americe a vedly si a stále vedou velmi úspěšně... že dnes patří švýcarskému koncernu Swatch Group je jen v jejich prospěch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to popchopil... :smile_anim:

 

právě u Hamiltonů se to těžko označuje, jaké jsou to hodinky, strojky jsou švýcarské, osatatní, aspoň se tak tváří, je americké, nicméně, jak je uvedeno, založeny byly v Americe a vedly si a stále vedou velmi úspěšně... že dnes patří švýcarskému koncernu Swatch Group je jen v jejich prospěch

 

 

Zas tak složitě bych to neviděl. Fabrika sídlí ve Švýcarsku (tuším v Bielu, v oficiálních materiálech to nebývá, jak kdyby se za to styděli), strojky splňují COSC, na hodinkách je Swiss made. Značka má heslo American brand - hlásí se k historickému odkazu, nic víc.

Určitě by stálo za to vytvořit samostatné vlákno Hamilton a přesunout ho do sekce Švýcarských hodinek. Co na to MODi? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas tak složitě bych to neviděl. Fabrika sídlí ve Švýcarsku (tuším v Bielu, v oficiálních materiálech to nebývá, jak kdyby se za to styděli), strojky splňují COSC, na hodinkách je Swiss made. Značka má heslo American brand - hlásí se k historickému odkazu, nic víc.

Určitě by stálo za to vytvořit samostatné vlákno Hamilton a přesunout ho do sekce Švýcarských hodinek. Co na to MODi? :-)

 

 

myslím si, že se za nic nestidí - vychází to jen z "povahy" amíků, coby silných patriotů...

BTW: hodinky hamilton určené pro americký trh tam to swiss made nemají

 

(a designerská a konstrukční office je stále v americe)

stejně zrovna na tomto v dnešním globalizovaném světě houby záleží

 

např: Honda má taky více továren po světě, než v japonsku a pořád je to japonská zančka - je ale fakt, že není součástí žádné další group ;-)

 

 

JINAK SOUHLAS :smile_anim:

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je BULOVA

post-19918-003160000 1322644863.jpg

 

 

tohle BERNUS

post-19918-094499500 1322644860.jpg

 

 

a tohle HAMILTON (MIL-W-46374D type 1)

 

post-19918-082215600 1322644859.jpg

 

 

 

PS: na pohled se Hamilton od Bernusu liší snad jen nepatrným rozdílem ve fontu číslic...

 

a tydy ten už není k rozeznání vůbec

 

post-19918-017238200 1322645177.jpg

 

 

tak uz si staci len nahodne vybrat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky hlásím přírůstek do rodiny.

Dnes odpoledne pořízeno od člena Krupkic, jsem nadšen! S dovolením dávám odkaz fotek z prodeje, nové jsem ještě nestihl pořídit...

BTW nenajde se u někoho nový řemínek, ten můj totiž mele z posledního... Dík za vzkaz.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/43825-hamilton-khaki-mechanical/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...