Přejít na obsah

Hodinářství Zlatnictví Jihlava


zibarek

Doporučené příspěvky

Hledal jsem ve forech vaše zkušenosti s tímto obchodem a našel jsem několik odkazů i zmínek o nákupu v tomto obchodu. Osobně jsem zde několik hodinek kupoval a vždy k mé plné spokojenosti.Pan Vyskočil je velice příjemný a vždy se s ním dá dobře domluvit. Nabídka tohoto obchodu je dle mého názoru také slušná. Teď se chystám na trochu dražší nákup něčeho tikacího pod stromeček. Uvítám veškeré vaše názory, rady a zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Nabídka se hodně rozšířila, mají přímo v obchodě již Tag Heuer, Longines a další. Co nemají skladem, jsou schopni objednat. Jak tu padlo, s p.Vyskočilem je velmi dobrá komunikace, je vstřícný a ochotný.

 

Asi jsem s hodinářstvím komunikoval ve špatnou dobu. Na můj dotaz, kterým jsem psal před rokem na dostupnost hodinek, nereagoval nikdo dodnes. Za celý týden co jsem se tam snažil dovolat na všechny čísla, mě to nikdo nezvedl, nebo dokonce aby zavolal zpět. Hodinky jsem tenkrát potřeboval nutně, jako dárek k narozeninám a byl bych jasný kupec bez smlouvání o ceně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

kupoval jsem u něj dvoje hodinky- RW dámské a Zeno s 7750 výborná komunikace,špičkové jednání,

 

ano nevypadá to u něj jako u Dušáka ,ale prostě srdcař hodinář........:smile_anim:

 

 

Upraveno uživatelem 01standa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...