Přejít na obsah

Kolik je zde majitelů hodinek LÜM-TEC ?


Vit

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...

koukam, ze majitelu je dost, proto se zeptam tady. nemuzu nejak nasadit wolframovy tah na hodinky, procetl jsem nejaka fora, kde pisou, ze s tim muze byt problem, nicmene nejaka prakticka rada konkretniho uzivatele by bodla a ja bych nemusel v pondeli k hodinari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam, ze majitelu je dost, proto se zeptam tady. nemuzu nejak nasadit wolframovy tah na hodinky, procetl jsem nejaka fora, kde pisou, ze s tim muze byt problem, nicmene nejaka prakticka rada konkretniho uzivatele by bodla a ja bych nemusel v pondeli k hodinari.

 

Jestli bydlíš blízko UH, tak se klidně zastav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K nasazování wolframového tahu - mám M52, první nasazení tahu proběhlo v Koskomu, když jsem ho zároveň nechal zkracovat, a ani pro "profíka" to nebylo bez potíží. Při nasazení se muselo trochu zatlačit na konce stěžejek směrem k hodinkám, aby zaskočily do dírek v nožičkách, takže byly na těch koncích malinko zahnuté... ale drží to. A od té doby jsem tah nasazoval asi 3x sám, vždycky to chvilku zabere, ale už se zlepšuju  :-)

 

Každopádně Lum-tecy mají obrovské plus (aspoň pro mě), že vypadají výborně na kůži a že na tahu jsou to úplně jiné hodinky. A i ta váha kolem 270g je v pohodě :-)

 

A ještě jedna výhoda wolframové slitiny - při nasazování řemenů/tahu se prostě nepoškrábe! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brnakp, konecne slysim neco, pro me potesujiciho, myslel jsem, ze jsem uplna lama a nejde to jen me.....dnes jdu k hodinari, bo jak se znam, ja jsem schopny poskrabat i sk tah

 

O poškrabání se opravdu nemusíš bát :-) Akorát jsou na leštěném povrchu hodně vidět šmouhy, ale zase jen z blízka, na dálku se hodinky pěkně lesknou... no příště je před focením pořádně přejedu hadříkem :-)

post-30661-0-72534800-1392037416_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak chlapi tah je nainstalovan, hodinar rikal, ze to moc dobre neslo, prej u toho stravil celych 15 minut, nicmene tah je na hodinkach(nebo naopak) a vypada to opravdu pekelne, jeste jsem psal do lum tecu USA a nabidli mi, ze mi poslou specialni zakrivene stezejky, tak si to necham poslat a uvidim pro priste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musel jsem obejít pár hodinářů a zadařilo se, ale ani většina z nich nevěděla, že je více druhů tlouštěk. Já jsem na to přišel tak, že k hodinkám mi byly dodány dvě stěžejky. Jedna šla nasadit OK a druhá ne. Myslel jsem, že jedna strana je odlišná od té co jde nasadit klasicky. Pak jsem stěžejku přehodil a šlo to. Pak už jenom šuplera a bylo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...