Přejít na obsah

Seiko Chronograph


Chumpus

Doporučené příspěvky

Barva je super, ale jinak jsou nudné. S 8r28 jsou pěkné akorát černé s inverzními subciferníky a s kalibrem 6s28 jedině těch pár těžko sehnatelných limitek. Velká škoda, že Seiko takhle zazdívá pěkné strojky. U Ananty to taky není úplně ono a GS chrona jsou drahý. Fakt škoda...

 

http://www.thewatchs...ic,26420.0.html

 

Posted Image

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník G-Shock

nezda, ale ta zelena + tachy a tele skala /vidno ze niekto rozmysla nad obcasnym praktickym pouzitim/ to u mna vyvazuju. clovek si zvykne aj na horsie veci :)

 

Tak to je svatá pravda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chumpusi, nesir poplasne spravy - zelene su vyborne a aj som uslintol:

Hele nepruď :D Nedávno jsi chronografy, tzn. mojí velkou lásku, ošklivě pohanil a stále jsem se přes to nepřenesl :)

 

 

nazivo musia byt chrumkave, ta zelena sa zjavne zelena len pod silnym svetlom, vyborne. A to som nad brajtzami tolko hundral - tak rok dozadu. postupne mi to dochadza, ze su to naozaj svojbytne hodinky s neopakovatelnym stylom:

1) jsem rád, že ti to s brightzy došlo, vítej v klubu :)

2) máš pravdu předsedo, tyhle jsou super. Nějak jsem na tyhle 3 modely zapomněl. Kulatá datumovka tam funguje. ---> ano, vážně jsem to napsal :)

 

 

este jedna zaujimavost, neviem ci to tu uz bolo, relativne nove ananty SAEH003 so sklom na ciferniku. mne osobne to nic nehovori ale v tom reklamnom vizuali to posobi velmi efektne

Ananty jsem sem nedával schválně, tenhle model je boží. Lepší bordel na ciferníku se najde málokde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...