Přejít na obsah

Seiko Chronograph


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Krasne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Jsou opravdu skvělý v tom plně souhlasím, nemají snad žádnou chybu a na thu jsou ještě lepší, protože sám o sobě ten tah ypadá opravdu hodně zajímavě, takže za mě rozhodně na tahu a nějaké ty kůže dokoupit, respektivě nechat ušít od některého z místních mistrů, myslím že by si to určitě zasloužili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

No, ty tvoje se prodávaly v setu tah + kůže. Byl jsem překvapený, když jsem otevřel krabici a řemínek tam nebyl. Asi ho předchozí majitel ztratil, nebo už byl moc jetý.

Struktura je stejná jako u toho mého, tak když tak poskytnu detailní fotky pro případ, že by sis ho nechal dělat na zakázku.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, jestli chceš, zjistím ti, jestli jde ještě objednat originál, aby ti to sedělo k pouzdru. Na těch mých je totiž řemen docela kvalitní, tak by to mohlo být stejné. Navážu totiž na instanta a Seiko řemínky - můžeš si totiž objednat GS za tři kila a zjistíš, že kožený řemínek, který k nim dali, je zoufalý. Moc se mi nezdál ani ten, co byl na Credor Eichi. A tam už by to měla být extra kvalitka. Možná je to ale tím, že produkty Zrna nebo Ondry Šímy jsou tak dobrý, že zastiňují řemeny dodávané značkami, protože na tenhle problém narážím i jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojto, moc díky, me by spis zajímala cena ty motylovky, taky asi nebude za pusu, ale kůži bych pravdepodobne nechal ušít od někoho místního. Já jsem tohodle krokouse viděl kolem trojky, což je za toto zvířátko asi poměrně obvyklá cena. Já spis půjdu jinou cestou, uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...