Přejít na obsah

Prim Myslivecké


Doporučené příspěvky

To nejsou dvojkové sporty. Ta fotka, co je výš, je bastl. Originál je v "soudkovém" pouzdru. Takže velikost jako u většiny normálních primek ze 70tých let cal. 66. A jsou tak škaredé, až jsou vlastně krásné. Kéž by se podařila realizovat výroba bronzového pouzdra ala sport II...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 240
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Už jsem se na to v Eltonu ptal, Honzo. Pokud by někdo chtěl nový "myslivecký" číselník, muselo by se to udělat jako individualizace a cena by byla tři tisíce. Řeč byla navíc jen o obrysu paroží. Takhle by to podle mě úplně ztratilo smysl. Já původní číselník mám, ale pořád se nemůžu zbavit snu usadit ho do bronzového pouzdra ala PS II. Bohužel debata na toto téma skončila ihned potom, co takovou limitku Elton nacenil:(

Ohledně lunety v zelené barvě bych byl taky skeptický. Pokud netrefíš stejnou barvu plastu, jako je ta zelená na číselníku, a to netrefíš, bude to vypadat šíleně. To bych vzdal rovnou nechal bych černou...

EDIT: část odpovědi z Eltonu:
Doporučuji dát strojek do hodinek Linea 40(kde je nerezové pouzdro, vodotěsné, minerální nebo za příplatek safírové sklo) a nechat udělat individualizaci na číselník například jen obrys paroží s hlavou za příplatek 3000,-Kč. Nebo lacinější varianta je sehnat strojek kal. 68 s datumem a udělat přestavbu do Sport II nebo Sport I (nerezové pouzdro, vodotěsné, plastové sklo) a dolu na číselník dát ten obrys.

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

Mno, totéž mě napadlo už včera večer. Jo, hodinek dost i jiných zajímavých věcí i zajímavých fotek, ale abych kvůli tomu sledoval někoho na sociální síti, to si fakt rád nechám ujít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vás nenutil tam chodit.  ;)  :D

A příspěvky budu vkládat samozřejmě i sem.  ;)

Omlouvám se pokud jsem narušil nějak vaši komunitu svým odkazem.

 

Já beru instagram jako velkou inspiraci.

A to nejen ve focení.

Dále mi jsem se zde seznámil se spoustou zajímavých lidí. 

 

Včera po dlouhé době (cca tak něco přes rok) jsem se zase přihlásil na chronomag. 

A musím uznat to co jsem zde viděl   :eek:

To jsem na žádný jiný sociální síti neviděl. Například sbírku zlatých primek. FAKT NESKUTEČNÝ!  :wub:

 

A určitě se těšte na fotky  ;)

Jelenů mám ještě spousty   ;) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...