Přejít na obsah

Fotka
* * * * * 2 Hlasů

Hodinky s kalkulačkou

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
387 odpovědí na toto téma

#381 akai

akai

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Oƨϝʁɑʌɑ¡¡¡
  • Fanoušek značky:Citizen

Publikováno 13.červen.2018 - 11:54

Panove diky, jen mi trochu kazi radost neorig. band , snad casem dopasuju jeste neco vic vhodnejsiho.

#382 casiotron

casiotron

Megazávislák

• Member_50
  • 1 399 příspěvků(y)
  • Bydlí:Cheb
  • Fanoušek značky:Casio, Meister - Anker

Publikováno 13.červen.2018 - 17:24

Super hodinky, super stav, pásek časem seženeš. Tyhle nemam a čekam, kdy se k nim dostanu za rozumnou cenu, ale ony jsou za rozumnou cenu jen vraky nebo polovraky.

#383 Hantronix

Hantronix

Učedník

• Member_50
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 15.červen.2018 - 07:13

Ty jsou super. Mám je taky i s orig. páskem. Bohužel vytopené. Takže nefunkční a displej má na sobě takové mapy (od vody).
Tak kdyby jsi zjistil, že "na kalkulajdy fakt nejsi" a chtěl ses jich zbavit, tak dej vědět. :rolleyes:

#384 akai

akai

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 15.červen.2018 - 21:26

... čekam, kdy se k nim dostanu za rozumnou cenu, ale ony jsou za rozumnou cenu jen vraky nebo polovraky.

myslis nejak takto...(mozna by dle cisla aukce -v zavorce sly dohledat)

Přiložený soubor  Citicalc.png   38,6K   6 Počet stažení 

Hantronix
... a chtěl ses jich zbavit, tak dej vědět

Ok budu to mit v patrnosti. Zatim to vypada, ze si je necham spolu s Seiko C359 jako takovi mi zastupci kalkul v hodinkach.
Ono ten kov a sklo je fajn, tak mi ani nevadi, ze jsou s calc. (nerouham se). Tyto dvoje mne fakt tesi.
Z Casii bych zastupce videl na ... no model nevim - ty jde mimo mne , ale maj nahore 4 tlacitka nebo jeste mozna radeji ty se solarem.
Vlastne z minulosti se mne tam nekde jedni plastovi zastupci valeji. Je to neco co ma IR ovladac dokonce umeji ty kody z orig ovladace i prijmout a naucit se ho. Ale uz to beru jako takovou modernu...

#385 casiotron

casiotron

Megazávislák

• Member_50
  • 1 399 příspěvků(y)
  • Bydlí:Cheb
  • Fanoušek značky:Casio, Meister - Anker

Publikováno 16.červen.2018 - 11:10

Už je to dlouho, už jsem to nedohledal ani podle čísla ani podle slov. Ale občas je sleduju, a nakonec se prodají draho. Přestože mam nejradši Casio, tak zrovna kalkulačkovky od Citizen jsou super všechny. Mám 49-9315 a jsou fakt nádherný. Akorát ta keramická deska je možná nevýhoda, ale snažím se je mít jako v bavlnce.

#386 akai

akai

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 16.červen.2018 - 13:27

No ja prisel na to, ze kdyz zadas "" www.ebay.es/itm/ "" a za itm napises cislo aukce tak najde.

Na .es tedy spanelskem ebay az do minuleho roku(ty fakt stare bez obrazku).

Funguje to i na com , ale ne tak spolehlive, anebo je to na kazde narodni domene jinak, nevim zakonitost sem zadnou nevidel.

Takze kdyz koukam do "purchase history " tak si vytahnu c.aukce a vidim...

...tzn treba konkretne tyto...  (nekdy je jeste treba klik na See original listing -za nazvem polozky)  https://www.ebay.com...m/192463267743

Tento příspěvek byl upraven od akai: 16.červen.2018 - 13:33

#387 akai

akai

Učedník

• Member_50
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 16.červen.2018 - 13:35

Ty upravy jsou nepochopitelne nejde vlozit edit...

dopsal jsem jeste vetu  

edit: ted sem zjistil, ze pri prekliku z jine stranky(odsud z fora) se neotevre -je treba odmazat vse za cislem aukce a pak enter... (nebo rucne)

UZASNE a po nejake dobe se edit objevil...(no ale kdyz jej nevidim hned jak mam vedet ze tam je ze)

Tento příspěvek byl upraven od akai: 16.červen.2018 - 13:38

#388 ana digi temp

ana digi temp

Učedník

• Member_50
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 19.červen.2018 - 16:04

Ca 901

Přiložený soubor (y)