Přejít na obsah

Hodinky s kalkulačkou


t2

Doporučené příspěvky

... čekam, kdy se k nim dostanu za rozumnou cenu, ale ony jsou za rozumnou cenu jen vraky nebo polovraky.

myslis nejak takto...(mozna by dle cisla aukce -v zavorce sly dohledat)

post-46138-0-75146000-1529092404_thumb.png 

 

Hantronix
... a chtěl ses jich zbavit, tak dej vědět
 
Ok budu to mit v patrnosti. Zatim to vypada, ze si je necham spolu s Seiko C359 jako takovi mi zastupci kalkul v hodinkach.
Ono ten kov a sklo je fajn, tak mi ani nevadi, ze jsou s calc. (nerouham se). Tyto dvoje mne fakt tesi.
Z Casii bych zastupce videl na ... no model nevim - ty jde mimo mne , ale maj nahore 4 tlacitka nebo jeste mozna radeji ty se solarem.
Vlastne z minulosti se mne tam nekde jedni plastovi zastupci valeji. Je to neco co ma IR ovladac dokonce umeji ty kody z orig ovladace i prijmout a naucit se ho. Ale uz to beru jako takovou modernu...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to dlouho, už jsem to nedohledal ani podle čísla ani podle slov. Ale občas je sleduju, a nakonec se prodají draho. Přestože mam nejradši Casio, tak zrovna kalkulačkovky od Citizen jsou super všechny. Mám 49-9315 a jsou fakt nádherný. Akorát ta keramická deska je možná nevýhoda, ale snažím se je mít jako v bavlnce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja prisel na to, ze kdyz zadas "" www.ebay.es/itm/ "" a za itm napises cislo aukce tak najde.

Na .es tedy spanelskem ebay az do minuleho roku(ty fakt stare bez obrazku).

Funguje to i na com , ale ne tak spolehlive, anebo je to na kazde narodni domene jinak, nevim zakonitost sem zadnou nevidel.

Takze kdyz koukam do "purchase history " tak si vytahnu c.aukce a vidim...

...tzn treba konkretne tyto...  (nekdy je jeste treba klik na See original listing -za nazvem polozky)  https://www.ebay.com/itm/192463267743 

 

Funguje i u tebe ? -dej vedet...

 

edit: ted sem zjistil, ze pri prekliku z jine stranky(odsud z fora) se neotevre -je treba odmazat vse za cislem aukce a pak enter... (nebo rucne)

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty upravy jsou nepochopitelne nejde vlozit edit...

 

dopsal jsem jeste vetu  

 

edit: ted sem zjistil, ze pri prekliku z jine stranky(odsud z fora) se neotevre -je treba odmazat vse za cislem aukce a pak enter... (nebo rucne)

 

 

UZASNE a po nejake dobe se edit objevil...(no ale kdyz jej nevidim hned jak mam vedet ze tam je ze)

Upraveno uživatelem akai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pri prochazeni... jsem narazil na tyto...

Pod rozumnou cenou si kazdej predstavi neco jineho...

Pote co Hantronix zalitoval nad mym pozdnim postnutim jinych Orient calc. vas pro jistotu informuji(i PM)...

 

post-46138-0-36637500-1571466708_thumb.png

 

Super hodinky, super stav, pásek časem seženeš. Tyhle nemam a čekam, kdy se k nim dostanu za rozumnou cenu, ale ony jsou za rozumnou cenu jen vraky nebo polovraky.

 

 

Ty jsou super. Mám je taky i s orig. páskem. Bohužel vytopené. Takže nefunkční a displej má na sobě takové mapy (od vody).
Tak kdyby jsi zjistil, že "na kalkulajdy fakt nejsi" a chtěl ses jich zbavit, tak dej vědět. :rolleyes:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Zdar, prosím nějaké informace o těchto hodinkách,rok výroby, přibližná cena atd.

Vyslovený znalec na hodinky nie som, ale zdá sa mi, že to je Casio DBC-20, alebo tak nejako, a cena môže byť okolo 1 000 Kč, možno menej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...