Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

jelikož vznikl zájem o to jak shodit přebytečná kila i na našem foru gentlemanů tak asi jako otec a průkopník této myšlenky jsem stvořil toto vlákno.

 

A pro začátek asi bych začal tím proč jsem s tím vlastně začel. Historicky jsem nikdy svou váhu neřešil nesledoval a ani mě nezajímala. Vždycky jsem říkal, že od malička jsem byl tlustej, tak proč to měnit, však co z toho života člověk má když se aspoň dobře nenažere. Ale tohle šlo až do levelu kdy jsem začal obcházet obchody a shánět nějaký ten kus oblečení a kupodivu jsem zjistil, že v mojí veliksoti nikde nikdo nic nemá.. nějak jsem si lámal hlavu říkal jsem proč však to není tak velká velikost, až jednou jsem si stoupl na váhu. A ejhle ručička se usadila na čísle 142, a to jsem si řekl že už je to sakra konec a mohl bych s tím začít něco dělat. Otevřel si net hledal stránky nutriční poradce diskuse a u všech jsem narazil na jednu věc, zaplať a pak ti dáme radu. Jelikož jsem člověk spořivý, a na vyžírky lakomý, řekl jsem si že tohle přeci musim zvládnout i sám. Trochu jsem ještě početl a narazil jsem na zákon o zachování energie. Základní jednoduchá věc, která by mohla fungovat. Následovalo určení cíle a pro lepší motivace i odměny při dosažení cíle. Pro začátek jsem jsem začal na -20 kg, to by mohlo být super, ale po pár týdnech jsem zjistil že tohle není ten pravý cíl tak následovalo ještě dalších deset do motivace, Krásných cílových 110 to už je váha pro chlapa v pohodě... no abych v tomhle dál nepokračoval tak řeknu rovnou že k dnešku jsem dosáhl 95,8 kg tedy 46,5 kila dole od 27.5. t.r.

 

Rovněž chci poděkovat všem, kteří mě podporovali, vznášeli slova obdivu a překvapení a chci pozvat všechny, kdo se nebojí a chtějí s tím něco udělat k nám do skupiny extlouštíků

 

a tady přikládám požadovaný obrázek mojeho průběhu

 

post-15059-001216800 1324494180.jpg

 

jelikož mi trochu zkolaboval excel tak posílám měsíc starou stupnici ihned jak ho rozchodím dodám aktuální stav

Upraveno uživatelem FrantisekH
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hehe přibrat,, mnoo tak to nebude tak těžké ne? co zkusit měsíc se stravovat ve fastfoodu? knedle a těstoviny taky pomůžou.. a pak jsou jasný zabijáci jako sladké limonády a třeba instantní kakao

 

 

Každej večer kousek bůčku, 3 dvanáctky a pytlik čipsů.

 

cez sviatky vyskusam a 1.1.2012 podam report :rolleyes:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maso, maso, maso, sacharidy. Val do sebe od rána do večera rýži, kuřecí, tuňáka, těstoviny, piškoty a uvidíš, jak to poleze, ideálně ještě to zapjít sachariďákem.

 

maso bych tak jasně neviděl, rýže taky ne,,,ale těstoviny jsou zabiják, vysoká hodnota poměrně vykoká glikemický index a piškotiy a veškerý cukrářský výrobky je smrt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mu píšu poměrně jasné jídlo na přibrání, co mám vyzkoušené a jelikož poměrně cvičím, tak si ,s dovolením, troufnu tvrdit, že po tomhle bude zaručeně přibírat a hlavně formou svalovou.

 

Nevím, zda huntování těla zřádlem z Meku je ideální na přibrání.

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maso, maso, maso, sacharidy. Val do sebe od rána do večera rýži, kuřecí, tuňáka, těstoviny, piškoty a uvidíš, jak to poleze, ideálně ještě to zapjít sachariďákem.

 

Pod to se klidně podepíšu. A jestli je to s Tebou hodně špatný a fakt to nejde, doplň to co píše Petr Pangaminovejma tabletama. Staromódní, ale stoprocentně funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mu píšu poměrně jasné jídlo na přibrání, co mám vyzkoušené a jelikož poměrně cvičím, tak si ,s dovolením, troufnu tvrdit, že po tomhle bude zaručeně přibírat a hlavně formou svalovou.

 

Nevím, zda huntování těla zřádlem z Meku je ideální na přibrání.

 

Pod to se klidně podepíšu. A jestli je to s Tebou hodně špatný a fakt to nejde, doplň to co píše Petr Pangaminovejma tabletama. Staromódní, ale stoprocentně funkční.

 

Není nadpis tématu "Kila dolů"....... :sad01_anim: ? Nebo jsem to špatně pochopil já?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...