Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje snídaně: buďto: vlastní směs vloček, rozinky, ořechy, různá semínka, zalité horkou vodou, pak přidám bílý jogurt, lžičku medu + nějaké ovoce (v ideální případě lesní), pokud je

nebo: vaječná omeleta se sýrem, k tomu půl avokáda nebo třeba uzený losos, trocha zeleniny, celozrnný žitný chléb s máslem.. .někdy navíc ještě jeden krajíc + máslo + med

dopolední svačiny: co najdu - ovoce, nějaká tyčka, zobu často ořechy, někdy pečivo

oběd: regulérní oběd - polévka, hlavní, někdy i dezert... ale jsem vybíravej, sračky nejim - pokud si připravuji sám, např. ryba s bramborem, nebo maso se zeleninou, rýže, quinoa, záleží, na co mám chuť

odpolední svačina - podobné jako dopolední, zobu, na co přijdu :) kafe

večeře - už se otepluje, takže teď bude sezóna různých zeleninových salátů + nějaké bílkoviny (sýr, vejce aj.), malé pivo, sklenka vína

druhá večeře - celozrnný chléb s něčím nebo třeba tvaroh s medem nebo čokoláda, prostě mám pořád hlad :)

obecně v jídelníčku kvalitní bílkoviny, zdravé tuky, složené cukry a taky samozřejmě hřeším... ale spálím všechno, pač docela sportuju.. .jídlo si hlídám spíš kvalitou než kvantitou - prostě když maso, tak dobré, když tuk, tak dobré - smažím na sádle nebo na ghí, kokosový olej; do studené kuchyně olivový olej, avokádový, lněný apod. Rychlé cukry hlavně hned po tréninku nebo při - pokud ořechy a sušené ovoce, tak nesířené, ořechy nesolené... jogurty nedoslazované... piju čistou vodu, často s citrónem, různé čaje, trochu piva, občas vínko

 

Bez mouky jsem to taky zkoušel; vydržel jsem něco přes rok, mělo to své plusy i mínusy... Můj názor je, že pokud člověk není celiak nebo alergik, tak to nežrát na kila a spíše kvalitnější (celozrnné).. nejím těstoviny ani knedlíky...

 

Jinak mám 190 cm, 73 kg, 6 % tělesný tuk - ale hejbu se docela dost a žeru podle toho

 

Doporučení: dieta musí být dlouhodobě udržitelná; jíst všechno, ale s mírou a rozumem, když si dám k večeři stejk, tak další den můžu žít klidně bez masa, když si dám super domácí pečivo ve větším množství, tak další den jedu bez něj... zařadit hodně zeleniny, bylinek, rozumně pracovat s dobrým kořením, hodně jídla si připravovat sám, ať vím, co jím... zařadit celozrnné vločky, různé ořechy a semínka, kvalitní oleje.... bacha na potraviny s vysokým glykemickým indexem (kombinovat s něčím jiným, ať je výsledek lepší); když je večer hlad, řešit to bílkovinama a ne cukrama

Upraveno uživatelem redd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čoveče organicu, já teda nevím, kolik vážíš, ale já jíst to co ty, tak padnu hlady  :lol2:

 

já sním v průměru denně 4-6 vajec, cca 600-800 gramů masa, nějaký ty sejry (200?g), jogurty, ořechy, jabka a banány, spousty zeleniny a vypiju tak 5-6 litrů vody

...taky nějaký to kafe, tak 4 šálky...

Jsem kancelářská krysa a mám 91 kilo (včera) na 1.85 cm. Snad i nějaké ty svaly  :lol2:

 

to redd: To, co píšeš je ideální stav. 6% tuku, to mám co dělat ....

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

redde? 6% tuku, 190/73 - běháš maratony? Jako 6% tuku je dost málo, asi budeš dost ektomorfní, žejo?

 

organicu - dyť musíš mít hroznej hlad, při 91 kilech, že ona tě občas chytne mlsná a šoupneš tam čokoládu nebo tak?

 

Já mám kilo a měřim prej 177. Za svoji ideální váhu považuju 95, kam se chci dopracovat. 

post-3552-0-60938400-1495706412_thumb.jpg

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...