Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Recept jednoduchý jako Kolumbovo vejce.

Kamarád měl 110 kg a přestalo ho to bavit takže se rozhodl s tím něco udělat.

Vzal na vědomí že váha zůstává stále stejná a že vzhledem k časovému zaneprázdnění nějaké velké naděje na větší výdej energie nejsou- má poměrně náročné zaměstnání a tak ráno hodinka běhu a 3 x týdne posilovna a zbylé dny tenis pro něj nepřipadají do úvahy nejvýše tak procházka v lese

Myslí se že pivo a víno jsou věci které projasňují život, že ke kachně patří knedlík a na špagety sýr takže nějaká dělená strava je pro něj také neakceptovatelná.

Šel na to tedy jinak zmenšil vše na polovinu tam kde si dával 2 piva dal si jedno , místo lahvinky Primitiva 3 deci, ke kachně místo 4 knedlíků 2 atd,

A výsledek za rok má 98 kdy jí naprosto vše nic nepočítá a neváží ale ji  jen polovinu toho co by ji dal normálně

To je celkem přijatelná cesta   :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, to je podobný jako ten způsob, kdy to odměřuješ na dlaně. Ten je taky postavenej na tom, že sníš vše (ale taky asi ne úplnej sajrajt), ale odměřuješ to dlaněma, zelenina=dvě ruce, maso = jedna ruka, atd...

To vychází z nějakýho indickýho učení, snad...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím také pochválit. Po cca 10ti letech, kdy jsem se v podstatě vůbec nevěnoval cvičení a stravě (vyjma vynechání klasických sladkostí a slazených nápojů kvůli cukrovce) jsem se dokopal na doporučení kamaráda k vyzkoušení krabiček (záměrně nepíšu diety). Zatím na tom jedu cca 3 týdny a dole mám 3,5kg, ale co je pro mě nejdůležitější, přestal jsem být neustále ospalý, cukrovka se mi razantně vylepšila a celkově se cítím nabitý energií. Kámoš to dlabe už asi půl roku a má dole nějakých cca 18kg (ze 104kg na 86kg) a zatím mu strava plně vyhovuje a necítí se nějak omezený nebo o něco ochuzený. Já to zatím mám podobně, tak uvidíme, jestli mi to vydrží. Chtěl bych dostat postupně dolů 15kg - to je můj sen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

já bych teda meloun dal, jedno kdy a jedno kolik. Souhlasím naprosto s tommas4.

 

Hele, trochu logiky kluci do toho. Počítání je naprd, u toho nikdo stejně nevydrží. A když se nabízí jídlo který je přírodní, navíc plný vody, minerálů a vitamínů, tak neni co řešit. Přece když se nacpu melounem, tak už se pak nenacpu ničím jiným  :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy když bych se měl dívat na hodinky kolik je hodin zda si ještě mohu dát  kus melounu když jsem na něj dostal chuť to bych raději  navštívil poradnu psychiatra. :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikde nepsal, jestli je to dobře nebo špatně, jen jsem opravil kolegu v množství KJ co se melounu týče.

 

Za mě osobně meloun klidně i večír. Pro nehubnoucí celkem jedno kolik a pro hubnoucí v rozumné míře. Vono se toho ani moc sníst nedá stejně :-)

 

Pebe, ty chodíš na malou na druhý konec města? :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nikde nepsal, jestli je to dobře nebo špatně, jen jsem opravil kolegu v množství KJ co se melounu týče.

 

Za mě osobně meloun klidně i večír. Pro nehubnoucí celkem jedno kolik a pro hubnoucí v rozumné míře. Vono se toho ani moc sníst nedá stejně :-)

 

Pebe, ty chodíš na malou na druhý konec města? :-))

 

V čem jsi mě opravoval? 1,6 kg melounu = cca 450 kalorií = cca 1890 KJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před měsícem, znechucen dlouhodobým plácáním se mezi 98-100 kg, jsem se rozhodl trochu přitvrdit. Po měsíci 95,5 Kg.

 

Začal jsem zase 1-2x denně cvičit HIIT. To je krátké (cca 5-10 min.), ale intenzivní cvičení, které zejména nakopne metabolismus (taky hodně zvyšuje kondici ? srdce, plíce; a vůli (kdo HIIT cvičil ví, že vůle je nezbytná :-))

 

Ad strava - večer jsem začal omezovat pečivo, tvaroh v šunce se docela ujal, a chlast. Ale dietou se to nazvat nedá :-)

Doma to docela jde, ale jak jsem na chatě (v létě pobývám z části tam), je to problém. Dovolená to samé. Naštěstí jsme byli letos na horách, takže tam se těch 4-5 piv denně vychodilo.

 

Takže teď načínám další měsíc. Bohužel tam padne hlavní letní dovolená u moře. All-inclusive brát nebudu. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...