Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Když já se ve fitku stydím... jsem přesně takovej ten jantar co vleze na stroj, se kterým neumí, rozešteluje ho, deset minut se na něm trápí a jde zas na jinej... jednou, ještě na škole, jsem měl nějaký posilovací ambice tak mi naši k Vánocům dali asi deset lekcí s osobním trenérem, kterej mi docela nakládal tak, že jsem nemoh pak dycky dva dny chodit a cejtil jsem se tam jak největší sračka (což jsem samozřejmě byl/jsem) :D takže když už tak se snažím trochu trápit doma.

Je fakt, že na tom rotopedu jsem se dycky pěkně zpotil až to ze mě lilo, jen ta prdel no... přitom na regulérním kole jsem tohle nikdy neměl....mrknu na ty jiný sedla asi no. A švihadlo zatím ňáký obyč na zkoušku

 

buď v klidu, já jsem taky vždycky ten nejslabší. Já ani necvičim moc s činkama nebo strojema, jen s vlastní vahou a max nějaký kettlebell.  A kliky dělám dámský :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V patek jsem vzal do fitka pritelkyni, a myslim, ze horsi to byt nemuze :-) Nakonec se zasekla v takovem tom stroji na sikme brisni svaly, kde neumela vylezt ven. :-)

 

Když já se ve fitku stydím... jsem přesně takovej ten jantar co vleze na stroj, se kterým neumí, rozešteluje ho, deset minut se na něm trápí a jde zas na jinej... jednou, ještě na škole, jsem měl nějaký posilovací ambice tak mi naši k Vánocům dali asi deset lekcí s osobním trenérem, kterej mi docela nakládal tak, že jsem nemoh pak dycky dva dny chodit a cejtil jsem se tam jak největší sračka (což jsem samozřejmě byl/jsem) :D takže když už tak se snažím trochu trápit doma.

Je fakt, že na tom rotopedu jsem se dycky pěkně zpotil až to ze mě lilo, jen ta prdel no... přitom na regulérním kole jsem tohle nikdy neměl....mrknu na ty jiný sedla asi no. A švihadlo zatím ňáký obyč na zkoušku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte nekdo zkušenost s online tréninkem? Ma to smysl?

 

Libi se mi myšlenkya, že to ušetří čas, když na mě bude někdo zlej, tak ho vypnu.,...

 

V práci máme možnost využít to na 4 měsíce free. Tak jestli to k něčemu je?

 

Do fitka nepůjdu, času je málo a myslím si o tom svy... cvičím doma, běham za barákem v lese/na dráze a doma máme něco jako věšák na prádlo, na čem taky 3x do týdne útru prach hodinou pohybu.

Jestli nechces jen hubnout ale i nejak vypadat, chce to fitko a do zacatku nejlepe s trenerem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak co nejaka hubnuci novorocni predsevzeti, panove? Nikdo nic? :-)

 

Ja se rano po delsi zvazil a mam rekord - 106 kg... :-( takze do toho jdu.

No, i takto asi 80kg do plavkove sezony nebude...

Já začínám až za dva týdny. Cíl je -8kg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nabral za posledni dva mesice asi 7 kilo, takze ted kolem metracku. Cil bude tak 90, mozna na chvilku i min. Ale uz na tom makam, ted jsem si byl zabehat a jdu dojist to ovarove koleno od vcera :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co nejaka hubnuci novorocni predsevzeti, panove? Nikdo nic? :-)

 

Ja se rano po delsi zvazil a mam rekord - 106 kg... :-( takze do toho jdu.

No, i takto asi 80kg do plavkove sezony nebude...

Udržet váhu pod dosažený metrák a eventuálně sundat během roku dalších deset, to mi zní poměrně realisticky. K tomu míň chlastat a je to v suchu, víc se týrat nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od ledna do konce září to bylo fajn, z 97 na 78,6 kg hlavně díky kolu (necelých 4000 km duben-říjen), pak jsem to až do konce listopadu udržel pod 81 kg, no a kombinace svátky + počasí + debil-co-žere-cukroví = 83,2 kilo ke konci roku. Do konce ledna to dostanu opět pod 81 a budu happy...

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co nejaka hubnuci novorocni predsevzeti, panove? Nikdo nic? :-)

 

Ja se rano po delsi zvazil a mam rekord - 106 kg... :-( takze do toho jdu.

No, i takto asi 80kg do plavkove sezony nebude...

je to jen a jen o hlavě. Začínal jsem ještě na vyšší váze, tedy 108kg v půlce října a 5.1. sem měl 88, v červnu bylo dílo dokonáno na 85kg, to bylo v roce 2013/2014. teď se dlouhodobě pohybuju mezi 85-90kg, což na 189cm je podle mě cajk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jeste dojidame / dopijime vanocni zasoby, takze zacnu asi az zitra...

 

Jinak dnes jsme si dali novorocni "vyslap" na Rip a vysupet ten kopecek, od parkoviste, byl uz docela problem... :-(

Upraveno uživatelem odjinud
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...