Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

Nejhorší na tom je, že ty obecný poučky známe prakticky všichni, ale když dojde na lámání chleba, je to jako s přestáváním kouřit. "Flaška coly mě nezabije, dám si ještě dva rohlíky, večer pizzu, kolo nechám na zítra, ani plavat se mi dneska nechce..." Mluvím tedy hlavně za sebe :D.

 

Konstantně osciluju kolem 105 kg, ideálně bych potřeboval bejt kolem 80-85 kg, tak holt začnu řešit příjem/výdej a nějakej ten pohyb (když už si 4 roky platim to megadrahý fitko, kam jdu 3x do roka spát do sauny) .. před Vánocema ideální :D.

 

Jdu si udělat graf :)

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ono zhubnout 40 kg je hezke, ale nic nerikajici cislo. Vis kolik jsi zhubnul z tuku, kolik ze svalu, co voda ? Hejhorsi mozny zpusob je nejist a " zhubnout " neprirozene rychle. Vaha jako takova nema zadnou vypovidajici hodbotu, chce to bodystat pred, v prubehu a po. Dodrzovat stravu, hybat se v optimalni tepove frekvenci, atd. Trosku se rozepis ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jata: Bez pevný vůle asi nezhubneš. Respektive zhubneš, ale asi né moc zdravě.

Gas: No bodejť.

Peta-Biker: Hele, my brambory pěstujem, slepice chováme, a dovolím si tvrdit, že ksindl je v tom taky. Ovoce a zeleninu stříkáme, slepice taky leckdy dostanou nějaký šrot... Ale doufám, že je tam toho aspoň o něco míň. Když se bavíme o tom jak nabrat, tak s doplňkama typu gainerů, kreatinů, sachariďáků a podobnejch pangasiánů či kýho šlaka (který s předsudkama strkám do jednoho pytle) žádný zkušenosti nemám...jen uvažuju, jestli to nezkusit nejdřív s "normální" stravou, samozřejmě přiměřeně účelu. Zezačátku to stejně většinou jde snadno a rychle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou teda ty rady? Zatím je to jen o upozornenich, ze zádný kecy, zádný vtipy, apod.

 

No jasně Franto, žádný rady tady nejsou. No já bych jednu zkušenost měl. Jen nevím, jestli to je jako FrantiškaH vlákno, kde radí on nebo je to sdílený? A prosím, nemyslím to ironicky. Tak já tu radu napíšu, a jestli to je špatně, tak budu radši držet hubu. Moje váha se stabilizovala a lehce jde dolů poté, co jsem zredukoval takové to domácí pochlastávání po večerech u knížky nebo u kompu. Lahvinka vína, jindy nějaké pivko nebo panáček, vždyť jsem si ho dneska zasloužil. Nejenže ten chlast sám vo sobě tlačí ručičku váhy nahoru, ale u mě to bylo něco jako turbo k ledničce.

 

a mimochodem, Gase bych v téhle debatě asi nevokřikoval, má věchýtek k tomu co říct, myslím, že pod železy leží poměrně často...

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě stačilo začít jíst střídměji, ale pestřeji. A hlavně přestat mlsat nebo jíst pozdě večer. Jo, sváču si dám, ale místo rohlíku s máslem, kousku pizzy nebo tak si dám termix nebo mandarinku.

 

Prvotní je rozhodnutí s tím něco dělat. Dlouho jsem se odhodlával. Do konečného rozhodnutí mne natlačily dvě věci - ocitl jsem se na horní hraně konfekčních velikostí a pi jednom vyšetření mi doktor napsal do zprávy obézní. Když to člověk slyší, není to tak hrozné. Ale když to vidí, je to běs. Takže padlo rozhodnutí, něco mi poradil Franta a začal jsem viz výše. Po dvou dnech jsem byl nejvíc překvapený tím, že proti očekávání netrpím hlady.

 

Edit: A pravidelně se vážit. Člověk by neřekl, co to dělá, každý den si zaznamenat váhu a koukat na graf. Je to opravdu hodně motivační. Ale je tověc dlouhodobá, nechci zhubnout okamžitě. Když za rok budu mít o 20 -25 kilo míň než dnes, budu absolutně spokojenej.

Upraveno uživatelem Hugo14
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina lidi trpicich nadvahou ji spatne a malo. 5 vyvazenych jidel denne, hladovet je spatne. Misto termixu nebo ovoce si na svacu klidne dej platek celozrneho chleba se sunkou. Hlavne v odpolednich hodinach omezit cukry a sacharidy. Takove testoviny k veceri nejsou pri redukci zrovna dobra volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vetsina lidi trpicich nadvahou ji spatne a malo. 5 vyvazenych jidel denne, hladovet je spatne. Misto termixu nebo ovoce si na svacu klidne dej platek celozrneho chleba se sunkou. Hlavne v odpolednich hodinach omezit cukry a sacharidy. Takove testoviny k veceri nejsou pri redukci zrovna dobra volba.

 

přece jenom ti ten osobní trenér něco vtlouknul do palice :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj osvědčený recept za 6 měsíců 20 kg-vše na polovinu co doposud kromě masa-tedy omáčky přílohy / ty tak o 70 procent méně/ i chlast,na co si vzpomenete a jídelníček jsem neměnil-jen 50 procent ubral

 

a na zabíjačce jen maso-žádný chleba-on toho člověk potom tolik nesní

 

Vážit a počítat na to není čas ani vytrvalost jednodušší bylo v závodce si dát jen 1.5 knedlíčku místo 4 a více  zelí místo lahvinky červeného čtvrťáka atd

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...