Přejít na obsah

Kila dolů


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak je posledního února, takže došlo na vážení po měsíci bez obžerství. Jelikož jsem včera radši nevečeřel :-), váha hodila -2,5 kg. Kromě tý večeře to asi bude úbytek na svalech bo kvůli rýmičce jsem skoro necvičil.

 

No ale i tak jsem pozitivně naladěn, snad bude sestupný trend pokračovat. Uvidíme za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Začal jsem dietovat 20.1. 2017, se startovní vahou 108,3 (190 cm výška). Po 3 měsících jsem se dostal na plánovonou, 91 kg, a teď to udržet :-).

Jak je psáno výše - bez cukrů (nepíšu bez sacharidů), vyřadit na celou dobu chlast, hýbat se stejně (2x týdně hokej), a naučit se žrát i zeleninu. Joo a zapomenout na rohlíky, jako rychlé zaplácnutí hladu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na cílovce 98-100. Nízkofrekvenční stravování. Nakonec jsem nestíhal toho večer tolik sníst, tak jsem přidal snídaně. K snídani vejce, hodně, někdy šunku. Pečivo ne. Přes den ořechy, zelenina, ovoce podle chuti. Oběd ne. Večer několika chodové menu převážně z masa, zeleniny, vajec, sýrů. V posledním chodu cukry, většinou chleba 3 plátky, brambory semtam. Pitný režim cca 5lt denně, voda, čaj a káva. Trénink 5x, někdy jen 4x týdně. Teď přidám do tréninku sprinty a dynamiku. Co se jídla týče, šoupnu tam v poledne tlumič, třeba stejk. Snaha sundat ještě nějaký špeky.

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No jo, beze mě to finančně neutáhli :-)

 

Jinak ale škoda, to fitko tam bylo 15 let nejmíň, jedno z prvních porevolučních "moderních" fitek. Je teda pravda, že celou dobu vydrželi s jedněma strojema a vůbec vším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na cílovce 98-100. Nízkofrekvenční stravování. Nakonec jsem nestíhal toho večer tolik sníst, tak jsem přidal snídaně. K snídani vejce, hodně, někdy šunku. Pečivo ne. Přes den ořechy, zelenina, ovoce podle chuti. Oběd ne. Večer několika chodové menu převážně z masa, zeleniny, vajec, sýrů. V posledním chodu cukry, většinou chleba 3 plátky, brambory semtam. Pitný režim cca 5lt denně, voda, čaj a káva. Trénink 5x, někdy jen 4x týdně. Teď přidám do tréninku sprinty a dynamiku. Co se jídla týče, šoupnu tam v poledne tlumič, třeba stejk. Snaha sundat ještě nějaký špeky.

 

Nechci rejt, ale nedela to z nizkofrekvencniho stravovani najednou bezne stravovani?  :whistling:  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Před pěti lety jsem začal něco dělat s váhou 114 kg. Po třech měsících jsem se dostal na 104, které jsem doržel zhruba rok. Pak lehký výkyv na 108, kdy jsem si uvědomil, že změna stravování a pohybu musí být trvalá a nakonec jsem se ustálil na 102-103 kg. V jídle jsem se zaměřoval na bílkoviny, ale vlastně jsem si nic moc neupíral. Dost jsem v té době běhal, jezdil na kole a celkově jsem byl ve formě (jsem celkem "svalový" typ a hraju hokej, takže 102 mi vyhovovalo) . Tak mi to vydrželo do podzimu, kdy mi vystavilo stopku na běhání koleno a zároveň zima kolu taky nepřála. Do toho Vánoce, pak únor, kdy máme celá rodina narozeniny a výročí, takže začínám znovu - startovací váha 110,8 kg. Držte mi palce. Koleno drží, se ženou se budeme podporovat, takže to snad klapne. Chtěl bych mít do prázdnin 104 a v září bych chtěl být "docent".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...