Přejít na obsah

Maďarský uherák PICK - kdo ho miluje ?


prizak

Doporučené příspěvky

Jo a tech pet kilo, co jsem vyhral mi vydrzelo tri dny. Hospodsky za to dal 2.460.-Kc. Nemel se sazet a jinak ta slupka je jedly papir a jsou v nem velmi zdrave plisne. V jednou poradu v nedeli rano byl o tomto salamu dokument a tam jasne rekli, ze je zdravejsi, nez nejzdravejsi jogurt. Kua a uz bych zase dal kus.

 

:gora:

Ale abych nebyl oftopik, koupil jsem štangli tchánovi k Vánocům. Třeba mi ukrojí kolečko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já včera málem v metru vyprsknul smíchy, když jsem na dveřích ***ónu viděl nalepený letáček na koncert Luštěly - odkaz. :D

 

Tohle vlákno je samo o sobě poučné, ale tohle už je moooc:)

 

zpět k tématu, na uherák se hodí spíš menší hodinky, barevně asi Suby RED, doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wtf? Ted uz zbyva jen zalozit vlakno o lovecaku...

 

Když už jsme u těch uzenin,tak lovečák byl za komunistů velice dobrý salám.Bohužel,dnes je to pouze napodobenina,která má s tím původním společný pouze tvar.Chuť je různá od Poličanu,přes Herkulese,až k něčemu horšímu.

Naštěstí Makro prodává tento výrobek pod svou značkou HoReCa a deklaruje u něj,že je vyráběný dle původní receptury z roku 1975 nebo 76,to nevím jistě.Nikde jinde než v Makru jsem ho neviděl a ta chuť je skutečně taková,jako kdysi.Kilo je asi za 180 korun,takže ta šiška vyjde na cca 90 Kč.

Pro prizaka je to nešťastně malé provedení,které je tak akorát k Rychlým zprávám na Barrandově.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...