Přejít na obsah

Janko, potulny fotograf - amater


jankoxxx

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 309
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

dik, je to ono. a mam pocit ze kompletizuju trojicu hodiniek ktore som schopny ako tak unosit.. to by ma muselo nieco sakramentsky nadchnut aby som do sucasnej zostavy zasahoval.

 

Asi mame rovnake myslenie.Ja som v pondelok prebral D36. :rolleyes: Som prekvapeny spracovanim aj presnostou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

>historické Airmany - the best.

>Damasko - ako sú nabušené, tak ma už aj štvú tou jednoduchosťou - mohli by sa v Damasko pohrať viac s tvarom puzdra. Technické finesy...to všetko rešpektujem, ale toto veľmi nie. Neviem ešte presne určiť do akej miery "skresľujú" tvoje a Aldove fotky vs. realita, preto nechávam zadné vrátka...

>Guinand - v menšom rozmere udržali čistotu ciferníka. V tomto sa veľmi neorientujem, ale nemá (nemal) Guinand niečo spoločné so Sinn?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty FO jsou vážně úžasný..!

 

to ano, oblubil som si ich rychlo :)

 

>historické Airmany - the best.

>Damasko - ako sú nabušené, tak ma už aj štvú tou jednoduchosťou - mohli by sa v Damasko pohrať viac s tvarom puzdra. Technické finesy...to všetko rešpektujem, ale toto veľmi nie. Neviem ešte presne určiť do akej miery "skresľujú" tvoje a Aldove fotky vs. realita, preto nechávam zadné vrátka...

>Guinand - v menšom rozmere udržali čistotu ciferníka. V tomto sa veľmi neorientujem, ale nemá (nemal) Guinand niečo spoločné so Sinn?

 

airmany: tie sa len tak neokukaju. som zvedavy kedy glycine pohnu rozumom a urobia presnu repliku...

damasko: len nech sa s nicim nehraju. su perfektne. tvar puzdra je jednoduchy a nezavadzia. sedi pohodlne aj na mensej ruke. aldove fotky a ani moje neskresluju. tie hodinky su dokonale, ale dokonalost neznesie hocikto :)

guinand: to co chybalo tutime ma guinand. firmu guinand vzkriesil helmut sinn ked predal f. sinn

 

no a pridavam chronorodinku na ture

post-8088-001436800 1332694877.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ty DA374 na světlý kůži nemají chybu.

 

Kdyby ses jich chtěl náhodou zbavit, tak dej prosím vědět :)

 

nikdy nehovor nikdy, ale zatial su to ultimatne toolwatch a zbavovat sa ich nechcem. okrem toho som si predsavzal, ze ziadne hodinky aspon do konca leta kupovat ani predavat nebudem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...