Přejít na obsah

Pár fotek Úlysnejch Nardénů


gougy

Doporučené příspěvky

ale Freaky su riadny zazitok :0

 

To bezesporu :)

Say it loud I'm Freaky Styley! And I'm Proud...(RHCHP 1985) Ten bimbací paňáca mi nic neříká. By mě zajímalo, jestli to je celý modřený plamenem...Asi jo, za ty prachy to nebude lakovaný, jako u Laca...

 

Netuším ;) ale vzhledem k pouzdru z platiny a "kamenům čiré barvy" bych to na lak netipoval :oneeyed02:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

fotky krásný, ty freaky jsou asi úplně nové že? Nebo photoshop? Mám zkušenost že bílé zlato se dosti rychle odírá

 

Ano, byly nové, ještě s fólií a bohužel nemám zkušenost jak jsou na tom s otěrem - platina ;)

Edit: a photoshop nepoužívám (jsem líný se ho naučit ovládat a lakomý koupit a svádím to na snahu "fotit namísto kreslit") jenom free Picasu.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, byly nové, ještě s fólií a bohužel nemám zkušenost jak jsou na tom s otěrem - platina ;)

Edit: a photoshop nepoužívám (jsem líný se ho naučit ovládat a lakomý koupit a svádím to na snahu "fotit namísto kreslit") jenom free Picasu.

 

aha, já měl tedy v bílém zlatě (ani jsem netušil že freak blue phantom se dělal i v platině
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Nemohu říct, že by se mi UN líbily, ale úctu k nim cítím. Vůbec mi nesedí ta geometrická dokonalost a hladké linie v kontrastu s odlitkem panáčka a zvonu, to je ale asi důsledek toho brutálního makra. Ale ta modrá je parádní ve všech světlech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...