Přejít na obsah

Ruhla - Kde opravit?


Dee

Doporučené příspěvky

Ondra je to takto.Na tych bramborách ,ktore nemaju nič spoločne s hodinkami ,zotrvačka nerobi dostatočne velké výkivy do stra,ale iby kmita kusok /par stupnov/do jednej a druhej trany!To je vsetko ,pre co tak utekaju.Opravit a nastavit tieto brambory  dokaze len velmi skuseny hodinar.Bez vymeny zotrvačka a kovovych lozískn to nedokaze nikto opravit!Prus treba nastavit krok co najlepsie,atd!Aj ja budem radsej pozerat z okna ,ako tito brambory robit pol dna alebo cely den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pořídil jsem dceři dětské mrkačky Ruhla (zkouším ji naočkovat "správným" směrem) a jdou za den cca 15 minut do mínusu.

Hodinář mi "vysvětlil" že on do nějakého zásahu u této kvality rozhodně nepůjde.

Posunovat je denně je celkem otrava, ale předpokládám, že tyto kolíkovky možnost snadné úpravy přesnosti +/- nemají - je to tak?

970af18821522a0187b51b2cd5d63dad.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja prisel jako slepej k houslim k temhle Ruhlam, jsou moc pekne, velice se mi libi konstrastni rozdeleni ciferniku, skoro jako vrtulka BMW. Meli by byt z te jeste kvalitni doby, 50-60leta, kalibr UMF-44...

V nalezovem stavu maji skoro 10min za den, kdyz je mam na ruce, cekam tedy, ze by po vycisteni mohli fungovat celkem spolehlive

Mate nekdo informace o kalibru 44?

post-54084-0-90074000-1498749428_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...