Přejít na obsah

Stowa- majitelé, zkušenosti, servis galerie


Conrad

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mam takmer cely nahradny tah, sponu a stezejky. Aj samostatny dielik dokonca. Postnem ti tu foto niekedy dnes, ked budem mat v praci po kontrole.

Nejak by sa to vymysliet so zaslanim urcite dalo.

 

edit: chybka

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam takmer cely nahradny tah, sponu a stezejky. Aj samostatny dielik dokonca. Postnem ti tu foto niekedy dnes, ked budem mat v praci po kontrole.

Nejak by sa to vymysliet so zaslanim urcite dalo.

 

edit: chybka

 

to by bylo supr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto mam samostatne. Zvysok je kompletny tah so sponou.

Zisti ako to bude pre teba najvyhodnejsie a viem ti to poslat. Ale asi najskor v pondelok.

 

 

to by mně mělo stačit, já to beru. a kdyby náhodou, tak bychom se pak domluvili na celym ... kolik chceš peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obidva dieliky tak ako su na fotke? Nechcem za to nic...pohoda, nebudem z toho ani bohatsi ani chudobnejsi. Daj do sz adresu. Akurat treba vymysliet ako to poslat, nech neplatim postu do CR. Resp. je nejaka moznost poslat to tak, aby si postovne naklady zaplatil ty ako prijimatel? Zial, dnes sa k tomu nedostanem a je mozne, ze to budem teda riesit az v pondelok.

Inak, tie Seatime su suprove. Ja mam cierne a uz asi dva tyzdne vo mne hloda nepokoj pustit ich do sveta. Ale bojim sa, ze mi za nimi bude velmi luto...ale uz dost dlho nesli dole z winderu a tak im to tam sekne. Ach jo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obidva dieliky tak ako su na fotke? Nechcem za to nic...pohoda, nebudem z toho ani bohatsi ani chudobnejsi. Daj do sz adresu. Akurat treba vymysliet ako to poslat, nech neplatim postu do CR. Resp. je nejaka moznost poslat to tak, aby si postovne naklady zaplatil ty ako prijimatel? Zial, dnes sa k tomu nedostanem a je mozne, ze to budem teda riesit az v pondelok.

Inak, tie Seatime su suprove. Ja mam cierne a uz asi dva tyzdne vo mne hloda nepokoj pustit ich do sveta. Ale bojim sa, ze mi za nimi bude velmi luto...ale uz dost dlho nesli dole z winderu a tak im to tam sekne. Ach jo...

 

 

já je mám chviličku (2 týdny) a jsem nadšenej, už nikdy nechcu digiťálky ... :) já bych je do světa nepustil, nikdy ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Cena se vyšplhá, k tomu poplatky související s dovozem do ČR, poměr použité hodinky za nepodstatnou slevu... všeobecně se stowa na ebay apod. drží v takové ceně že je dle mého lepší koupit nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem Stowa Antea Creme, dost kamarádů mi říká, že to byly nejhezčí hodinky, které na mě viděli. Zpracování perfektní, výborně se nosily, luxusní modrá na ručkách, slušel jim řemen i mesh. Podle mě hodinky s jedním z nejlepších poměrů cena/výkon.

Nehodí se ovšem ke všemu, ale to je přece jasný ;)

 

Jo jo, taky mám tyhle Stowa Antea, akorát bez sekundovky. Moje první opravdové hodinky, nádherný strojek COSC, zpracování subjektivně perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...