Přejít na obsah

Nové modely hodinek


t2

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 929
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

levný zrovna nejsou :D

jinak nevím jak na vás, ale na mě působí víc dámsky než pochromovaná plastová klasika. asi i tím perleťovým okolím displeje. chtělo by je to malinko větší, ale to už by museli udělat jiný modul - nebo dát ten větší z W-217. třeba se taky dočkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...nevím jak na vás, ale na mě působí víc dámsky ... - no vono je i ti polaci i maj v teto kategorii zarazene...???

.

Tady je hodnoti a pitvaji ... http://zonacasio.blogspot.com/2019/09/todos-los-datos-oficiales-de-los-nuevos.html 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K této velikosti displeje prostě velké pouzdro horkotěžko uděláš a dnes (bohužel), co je pod 42mm je dámský model. Ale za 100 nebo 150 éček je to úlet. Ale už jsme si asi za ty roky mohli zvyknout, že u Casia se u digitálek za kovové pouzdro platí zlatem v hmotnosti hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

? Ale za 100 nebo 150 éček je to úlet. Ale už jsme si asi za ty roky mohli zvyknout, že u Casia se u digitálek za kovové pouzdro platí zlatem v hmotnosti hodinek.

Mně ta cena nijak nepřekvapuje. V roce 1998 jsem kupuval svoje W-780 za něco málo přes 1800 korun. Takže by to vzhledem k vývoji hodnoty koruny mohlo odpovídat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...