Přejít na obsah

Nové modely hodinek


t2

Doporučené příspěvky

hm, tak to je slušná liga, už jenom to uchycení řemen x pouzdro a vůbec, celkové zpracování. pěkné.

škoda absence timeru a světla, ale vzhledem k předpokládané ceně mě to trápit nemusí :).

 

 

při hledání dalších info jsem narazil na tyhle stránky, dobře ujeté barevné kombinace :D

 

post-5667-024458100 1333383936.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 929
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

gw-a1000

 

Water Resistance 200 meters

Radio Frequency 77.5 kHz (DCF77: Germany); 60 kHz (MSF: UK); 60 kHz (WWVB: USA); 40 kHz (JJY: Fukushima, Japan) / 60 kHz (JJY: Kyushu, Japan); 68.5 kHz (BPC: China)

World Time 29 cities (29 time zones; daylight saving on/off; daylight saving time (summer time) auto switching/ standard time and Coordinated Universal Time

Stopwatch 1/20-second stopwatch; measuring capacity: 120 minutes; elapsed time; flyback

Thermometer Measuring range: -10 to 60°C (14 to 140°F); measuring unit: 1°C (2°F)

Alarm 1 independent daily alarm

Other Functions Automatic hands correction; battery recharge warning ; date display; full auto-calendar

Power Source Tough Solar power system (solar-charging system)

Continuous Operation About 29 months with the power-saving function* ON after full charge

Size of Case 54.1 × 51.7× 16.4 mm

Total Weight Approx. 85g

 

Zajímavostí je ovládání korunkou.

 

Ne že by se mi nelíbily a vypadá to i na velice kvalitní provedení, ale stejně kdybych já měl jít do něčeho takového, byly by to spíš GW-3000, protože ty se mi líbí ještě vícPosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Chilliluk

U casia to myslí s retro vlnou data bank asi vážně: DB 380 a hned ve dvou barvách:

 

post-673-080222500 1334524680.jpg

 

post-673-063881900 1334524705.jpg

 

 

 

 

Je dobře, že dělají aspoň něco..líbí se mi rozvržení displaye. Jen nechápu to neustálé downgrade modulů. Před lety mohly mít podobné hodinky třeba 150 záznamů databanky, tak proč sakra dnes jen 30? Klidně můžou dát třeba 500 záznamů, a když je majitel nevyužije, je to jeho věc, ale mít tu možnost je fajn. Já bych si je koupil, kdyby modul měl vše co ty staré a něco navíc, ale takhle si radši seženu ten starší typ s větší pamětí a funkcemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi je to jako s osvětlením. Žárovička kdysy, pak chvíli ledka. Pak nejlepší systém illuminator, opravdový vrchol. A dnes? Skoro všechno je zas u ledu. Nebo materiál pláště. Kov je moc náročnej na zpracování tak šup sem plastik. Nic než cena v tom asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Prakticky všechny typy Casia z řady Edifice mají kovové pouzdro a ty hodinky ani nejsou většinou drahé, takže myslím, že udělat jednou pořádné kovové pouzdro digitálkám by snad nebyl takový problém a zákazníci by to ocenili a ten kov by rádi zaplatili. Jestli to není prostě jen snaha se dostat v digitálkách postupně na dno a po čase začít znovu přidávat funkce..přijde mi to jako takové snižování standardů, jako s tím illuminátorem - už byl považovaný za standard, tak nasadili LEDku, a možná za pár let přijde s velkou slávou zase starý dobrý illuminátor jako nová senzace a za větší peníze, tím vytřískají z té samé věci peníze dvakrát. S tou pamětí a funkcemi je to stejné. Teď prostě zrovna digitálky nejsou IN, tak snižují standardy, aby je mohli zase pak postupně bez nákladů zvyšovat, až budou přicházet zase do módy.

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš je to tím, že teď je mezi běžnou populací v oblibě něco blyštivého, velkého a těžkého na ruce, takže tímto směrem se 90% modelů Edifice ubírá. Proto ten kov. Digi jsou brané vesměs na sport, takže co nejlehčí. Takle to podle mě vidí. Ale taky bych rád viděl géčka v kovu za rozumné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si můžete pořídit ocelové digi edifice - EFD-1000.

ale vypadaj...no, to ať si posoudí každý sám :)

http://www.ebay.com/sch/Watches-/14324/i.html?_nkw=EFD-1000&_catref=1&_clu=2&_fcid=56&_localstpos=&_stpos=&_trksid=p3286.c0.m1538&gbr=1

 

škoda, že např. v řadě edifice nedělají víc čistě digi modelů, třeba něco jako seiko SBPG001

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

si můžete pořídit ocelové digi edifice - EFD-1000.

ale vypadaj...no, to ať si posoudí každý sám :)

http://www.ebay.com/....c0.m1538&gbr=1

 

škoda, že např. v řadě edifice nedělají víc čistě digi modelů, třeba něco jako seiko SBPG001

 

Díky za info, o těch EDF-1000 jsem ani nevěděl. Podle mě nevypadají zle a i ten modul je dobrý, mají countdown 24H a illuminator, stopky sice jen do 60min., ale to by mi nevadilo. Hlavní je, že mají opravdu kovové pouzdro, docela i masivně provedené, takže mně se líbíPosted Image

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...