Přejít na obsah

Nespresso


Doporučené příspěvky

Které to jsou? Mám teď v šuplíku 25 příchutí+další od jakobs. Jsem celkem überfordert.

Zlatá = livanto. Fialová = arpeggio.

Asi víš, ale pro sichr ? s červenym puntíkem jsou bez kofeinu.

 

Alternativní kapsle jsem zkusil kde co, a všecko stojí za howno.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ja to teda piju, protoze to je rychly a bez prace. A hlavne pac sem si to koupil a co ted s tim taky jinyho. Ale ze bych si u toho rikal, mnam to bylo dobry, to zas jako ne. Ne ze by to bylo uplne spatny, ale prijde mi to takovy bezpohlavni. No mam pres sto kapsli, tak to dopiju a pak uz asi nezaseju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sto lidi, sto kapsli ;) Jsem v tom rok a pul a nadseni pomalu opada. Rozhodne to nezatracuju. Jsou podniky, kde by jim Nespresso zvedlo kvalitu nasobne. Chutna mi to vic nez kafe z automatickeho espressa v praci, coz bude ale nejspis tim, co do toho kupujou...zasadne ve slevach. Ma to svy vyhody i nevyhody. Masinu za kilo to nenahradi, ale taky to kilo nestoji. Urcite to ma svy misto na svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chutna mi to vic nez kafe z automatickeho espressa v praci, coz bude ale nejspis tim, co do toho kupujou...zasadne ve slevach. 

A to ja zase v praci piju kvalitni zrno z automatu a chutna mi vic. Nespresso je je kompromis, na velkou automatickou bestii na zrnkovou kávu nemáme v kuchyni místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...