Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 6 Hlasů

Nespresso

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2028 odpovědí na toto téma

#21 kubson

kubson

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 682 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 2.leden.2012 - 13:10

Chronoshop jede taky na Nespressu… jednoduchost přípravy a údržby

#22 Alexion

Alexion

Megazávislák

• Member_50
  • 1 067 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava
  • Fanoušek značky:Revoltage, R8

Publikováno 2.leden.2012 - 15:52

tak to sme si tu kavu na navsteve chronoshopu predsa len mali dat. :whistle:

stálice: // DAMASKO DA36 //  SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // 

#23 pusher...

pusher...

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 2.leden.2012 - 16:35

Nespresso mám už hóóódně let, určitě jsem byl jeden z prvních majitelů v ČR.

Jj, spolu jsme to zahajovali v CR. :D

Ja to mam z Parize, prvni pristroj koupenej tak pred 7 lety.

#24 Jakubisko

Jakubisko

Hodinkový maniak

• Member_50
  • 4 643 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Vršovice

Publikováno 4.leden.2012 - 13:56

Startovací sada padla během pár dnů a dnes jsem nafasoval nové patrony v Nespresso store v Pařížské.
Nejvíc mi chutí Volluto, Cosi, Indriya a Rosabaya. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli lze ještě nekdě sehnat limitku Dhjana?? Na Pařížské mi tvrdili, že je vyprodaná. Nicméně po 16. lednu bude prý k dispozici další limitka - Kazaar, intenzita 12. Dostupná bude ale jen přes e-shop.
Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeho je žít naplno a s radostí? Teď jsem zavřený v rakvi a je příliš pozdě vrátiti se zpátky a prokazovat odvahu, kterou jsem neměl. - Paulo Coelho
Tag Heuer Link Calibre 36 (El-Primero) || Omega Constellation C-Shape Day-Date || Prim Diplomat || Archimede Pilot Bronze
Neexistuje pozdních příchodů, jsou jen špatně seřízené hodinky!

#25 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 980 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:PRG

Publikováno 4.leden.2012 - 14:02

Presovač Rioba (na kapsle) odešel do věčných lovišť a tak se nechám inspirovat zde.
Můžete mi poradit, jaký stroj na Nespresso kapsle koupit? Kávu doma pijeme jen dva, jednu az dve denne.
Dale nejaka ta navsteva. Pixie?
Díkes!

#26 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 561 příspěvků(y)

Publikováno 4.leden.2012 - 14:12

Uvažuju o nákupu prázdných kapslí a kávě podle vlastního výběru. http://www.kopiluwak...sso-kapsle.html

#27 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 518 příspěvků(y)

Publikováno 4.leden.2012 - 17:56

Murphy, jestli nechceš mít zásobník na latte/capuccino, pak asi Pixie stačí.
Jinak ta nová malá Lattissima, která umí i mléčný kafata na stisk čudlu a zásobník se dá skladovat v lednici.
Bacha, mlíko stejně v tom zásobníku po pár dnech kysne, takže třeba já to plním a používám jen přes víkendy.

#28 Murphy97

Murphy97

lenochod

• Member_50
  • 3 980 příspěvků(y)
  • Bydlí:PRG

Publikováno 4.leden.2012 - 18:36

Murphy, jestli nechceš mít zásobník na latte/capuccino, pak asi Pixie stačí.
Jinak ta nová malá Lattissima, která umí i mléčný kafata na stisk čudlu a zásobník se dá skladovat v lednici.
Bacha, mlíko stejně v tom zásobníku po pár dnech kysne, takže třeba já to plním a používám jen přes víkendy.

Cau Bandi, na capuccina, ci late moc nejsme, takze to asi bude dobra volba. Diky!

#29 Godin

Godin

cholerik, trvale pod sedativy

• Member_50
  • 856 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice
  • Fanoušek značky:Kapela, nože, hodinky, ryby

Publikováno 4.leden.2012 - 18:39

Novou malou Lattissimu mám od vánoc a zatím super.
Omega Semaster Gun Barrel L.E., Omega Speedmaster Moonwatch, Seiko 5 a další

#30 Jakubisko

Jakubisko

Hodinkový maniak

• Member_50
  • 4 643 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Vršovice

Publikováno 4.leden.2012 - 21:31

Když byste hledali vhodnou pixlu na kapsle :)
IKEA KANIST, 179Kč

Přiložený soubor  nespresso.jpg   208,47K   0 Počet stažení
Co záleží na strachu z odmítnutí, na odkládání nějakého činu na jindy, když nejdůležitější ze všeho je žít naplno a s radostí? Teď jsem zavřený v rakvi a je příliš pozdě vrátiti se zpátky a prokazovat odvahu, kterou jsem neměl. - Paulo Coelho
Tag Heuer Link Calibre 36 (El-Primero) || Omega Constellation C-Shape Day-Date || Prim Diplomat || Archimede Pilot Bronze
Neexistuje pozdních příchodů, jsou jen špatně seřízené hodinky!

#31 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 858 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 5.leden.2012 - 08:03

Uvažuju o nákupu prázdných kapslí a kávě podle vlastního výběru. http://www.kopiluwak...sso-kapsle.html

mám je odtud. měl jsem představu, že do nich budu plnit nějaký super drahý kafčo. ale.... plnění - dost pakárna, nejde to pořádně utěsnit, všude drobky kafe - i presovač to zasviní... já už opakovat nebudu..

#32 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 858 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 08:06

Startovací sada padla během pár dnů a dnes jsem nafasoval nové patrony v Nespresso store v Pařížské.
Nejvíc mi chutí Volluto, Cosi, Indriya a Rosabaya. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli lze ještě nekdě sehnat limitku Dhjana?? Na Pařížské mi tvrdili, že je vyprodaná. Nicméně po 16. lednu bude prý k dispozici další limitka - Kazaar, intenzita 12. Dostupná bude ale jen přes e-shop.

díky za inspiraci. :-) chtěl jsem zrovna dneska objednávat, ale teď raději počkám na tu novou limitku kazaar. dhjana byla super.

#33 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 561 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 08:14

mám je odtud. měl jsem představu, že do nich budu plnit nějaký super drahý kafčo. ale.... plnění - dost pakárna, nejde to pořádně utěsnit, všude drobky kafe - i presovač to zasviní... já už opakovat nebudu..

Hmm, tak uvidíme, jak to bude s tím plněním. Včera jsem objednal 50ks prázdnej kapslí na zkoušku + Guatemalskou arabiku. Taky jsem objednal "Nespresso compatible" kapsle Forza Roma. Jsou o 20% levnější. Pokud to bude stát za prd, vrátím se k originálu.

#34 parre

parre

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 213 příspěvků(y)
  • Bydlí:V Praze
  • Fanoušek značky:Hodinky, auta, lodě, golf a všechny precizní a dokonalé stroje

Publikováno 5.leden.2012 - 09:19

Joo Nespresso. Vyzkousel jsem to nekde na golfovym turnaji a libilo se mi to. Pak jsem domu koupil Latissimu Premium co ma i penovac mlíka. Ale pak jsem zjistil ze to potrebuju mit sebou tak mam i Pixie ktery sebou vozim na dovolenou... Trochu zavislost...

Mam rad rano Romu a odpo Cosi, zena startuje Arpeggiem...

Do firmy jsem pak poridil profi Nespresso, ma to jiny kapsle. A jaky bylo nase prekvapeni kdyz jsme zjistili ze to kafe se zda byt lepsi... Tak jsem zacal vyslychat jejich zastupce kterej pripustil ze v profi kapslich je o gram víc kafe a ze jsou uplne utesneny, takze to prej dela lepsi penu...
Tak ted resim jestli si domu taky nedam ten profi stroj...

...pěkný to máš!
7929414272_147deab993_t.jpg7929416234_086ff0b7e6_t.jpg

#35 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 858 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 09:26

Joo Nespresso. Vyzkousel jsem to nekde na golfovym turnaji a libilo se mi to. Pak jsem domu koupil Latissimu Premium co ma i penovac mlíka. Ale pak jsem zjistil ze to potrebuju mit sebou tak mam i Pixie ktery sebou vozim na dovolenou... Trochu zavislost...

Mam rad rano Romu a odpo Cosi, zena startuje Arpeggiem...

Do firmy jsem pak poridil profi Nespresso, ma to jiny kapsle. A jaky bylo nase prekvapeni kdyz jsme zjistili ze to kafe se zda byt lepsi... Tak jsem zacal vyslychat jejich zastupce kterej pripustil ze v profi kapslich je o gram víc kafe a ze jsou uplne utesneny, takze to prej dela lepsi penu...
Tak ted resim jestli si domu taky nedam ten profi stroj...

na kolik přijde ten profi? a kapsle?

Tento příspěvek byl upraven od montemar: 5.leden.2012 - 09:42

#36 simon_magus

simon_magus

Závislák

• Member_50
  • 613 příspěvků(y)
  • Bydlí:kousek od Brna
  • Fanoušek značky:víno, plachetnice a spousta jinych věci

Publikováno 5.leden.2012 - 09:55

Kdyz vidim u parre-ho zajmy....lode.
Neznate nekdo nespresso strojek, ktery by umel bezet na cca 600W? Nemeril nekdo max a prumerny odber treba u Pixie?
Potreboval bych to zivit na lodi z baterky pres menic napeti a nechci kupovat drazsi (a silnejsi) menic nez je cena pressovace.

#37 VS

VS

Megazávislák

• Member_50
  • 3 397 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 10:03

Nepopírá to smysl kapslí? To je jako koupit iPad a emulovat na něm Windows :)

#38 bandicoot

bandicoot

OWG

• Member_50
  • 14 518 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 10:06

parre:
taky mam u profi pristroje pocit, ze to dela o fous lepsi kafe. Sice to ma mensi vyber kafi, ale to by mi asi nevadilo.
V podstate jsou k dispozici pressa, lunga, silny, slaby, decaf v libovolnych kombinacich a to staci.

#39 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 858 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 10:10

Nepopírá to smysl kapslí? To je jako koupit iPad a emulovat na něm Windows :)

jj. je. nebo jako dát do fejkovýho pouzdra originál strojek rolex :)

#40 organic

organic

* * * * *

• Member_50
  • 7 561 příspěvků(y)

Publikováno 5.leden.2012 - 10:15

parre:
taky mam u profi pristroje pocit, ze to dela o fous lepsi kafe. Sice to ma mensi vyber kafi, ale to by mi asi nevadilo.
V podstate jsou k dispozici pressa, lunga, silny, slaby, decaf v libovolnych kombinacich a to staci.

Přes týden v práci taky frčím na Nespresso Profi a vlastně to byl impuls pro nákup mašinky domů. Piju hlavně Ristretto Origin India - Mňam.