Přejít na obsah

Zraz Košice


fobus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Zdravím...takže od prvého zrazu prešlo pár mesiacov a tak si myslím, že by bolo fajn sa znova stretnúť...ešte než vypukne leto a dovolenky...v mesiaci máj to vidím tak, že v druhej polovici mesiaca by sme sa mohli stretnúť v piatok 18.5. alebo v piatok 25.5. - podľa toho ako by vyhovoval termín ( mne vyhovujú oba termíny ) takže skontrolovať diáre a hľadať voľný piatok :smile_anim: .... a ešte niečo - miesto zrazu...vítané sú všetky návrhy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 sa akurat budem vracat zo sluzibky, takze tiez by mi asi vyhovoval ten druhy termin 25, dufam teda ze mi do toho nepride zas nic pracovne, pretoze u nas sa to meni zo dna na den ;) ale velmi rad by som sa uz ukazal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn...takže to dáme na toho 25.5. 2012...teraz výber miesta...prvá možnosť je tak, kde sme sa stretli po prvý krát, čiže Aupark - Plzeňská hospoda...druhá možnosť je Hlavná ulica..bar naproti kníhkupectvu v budove bývalého Ústavného súdu...a tretia možnosť je, že máte nejaký iný zaujímavý tip Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zmena...práve som bol v Auparku, Plzeňská je 25.5. 2012 celá zarezervovaná...dostal som ponuku do susediaceho podniku...je to pizzeria Andiamo ( dúfam, že to píšem správne Posted Image ) ak som sympatickú prevádzkarku pochopil správne tak je to s Plzenskou spoločná prevádzka ( rovnaké pivo Posted Image ) tak som to tam predbežne zarezervoval na 18,00...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...