Přejít na obsah

Butik Omega v Praze


Matthew

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Von néjni butik jak butik. Když se řekne butik, automaticky si vybavím manufakturníky jako AP, PP, GP, VC atp... Tyhle butiky ETA-montérů, nebo dobře, ex-ETA-montérů ve mně neevokují nic, co dělá butik butikem, čili onu exkluzivitu. Jasně, firmy jako TH a OMEGA tedy produkují i něco jiného se značkou spojeného, co stojí za předvedení spolu s "hodinařinou", ale někdy to spíše degraduje ten podstatný produkt. Samozřejmě myšleno pro chronomagora. Když hodinky v butiku, tak 100% inhouse ozubená kola a ne kožka, smradlavá voda, celuláry nebo brejle. Bohužel, jak patrno, na to se v dnešní době nehraje a kdo si koupí nová POčka, dá to na sobě rád znát fine smradem.

 

Vzhledem k faktu že na PO valná většina populace nedosáhne a výše zmíněné značky vlastní i na tomto fóru množství lidí počitatelné na prstech tak dvou rukou max. ... tak je ta hysterickohonimsitriko reakce na Omega docela úsměvná.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady měl PO kdekdo a lidí co nosí různé Omegy je u nás mraky. Taky je u nás spousta lidí, pro které je Omega entry-level značka a něco takového by nenosili, to je pravda.

 

 

Jo s tím vším souhlasím, ale reagoval jsem na značky "AP, PP, GP, VC". Je relativně dost(i když co je to dost... 10% ČR cca?) lidí co třeba na omegy mají, ale když vemu tu "většinovou společnost", tak ta si může o hodinkách kolem 100K nechat jen zdát. V tomto kontextu je to prostě úsměvné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psal jsi o PO :) samozřejmě je potřeba přihlédnout jk faktu, že Koruna i Euro nejsou zrovna nejpevnější měny a pro někoho je investice do hodinek zajímavá věc. Jedny z "levnějších" hodinek, které jsou pro to vhodné je Rolex, samozřejmě i limitky AP, PP apod. jsou investičně zajímavé. 10% lidí v ČR si toto může dovolit udělat a to je sakra prodejní potenciál. Stačí když vezmu Rolex Stainless DateJust - 116200 což nejsou žádné exkluzivní hodinky, tak za poslední 3 roky vyrostla cena o 15% u zlatých Rolex Submariner - 116618 Yellow Gold dokonce o 10% za rok a v některých případech i o více. Na tomto foru se občas objeví i nové hodinky za super cenu, za kterou se dají pak prodat pro 2 letech nošení. Jenom si stačí uvědomit to zhodnocení, když koupím hodinky za 5000 USD v kurzu 16,- Kč a nyní je kurz přes 19,- Kč a i kdyby byl časem 14,- tak mohu hodinky prodat ve výhodnější měně a o peníze nepřijdu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v tom s tebou souhlasím, ale to už je zase trochu o něčem jiném. Jednak bych řekl že v zemi, kde spousta lidí ani hodinky nenosí a když tak je extra neřeší jsou ty DJ sakra luxusní :D Jinak když těch deset procent kupního potenciálu vyselektuješ na ty co o těch investicích mají nějakou páru, tak ti zbude promile. Já když někomu začnu vysvětlovat že koupě RLX je dobrá investice, tak se na mě zpravidla dívají jako kdybych spadl z višně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v tom s tebou souhlasím, ale to už je zase trochu o něčem jiném. Jednak bych řekl že v zemi, kde spousta lidí ani hodinky nenosí a když tak je extra neřeší jsou ty DJ sakra luxusní :D Jinak když těch deset procent kupního potenciálu vyselektuješ na ty co o těch investicích mají nějakou páru, tak ti zbude promile. Já když někomu začnu vysvětlovat že koupě RLX je dobrá investice, tak se na mě zpravidla dívají jako kdybych spadl z višně.

 

EDIT: Raději mažu, dotyčný by to psychicky neunesl. Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi vy tu zase řešíte dobrý blbosti... jestli někdo na něco má, nebo nemá, a kdo, a proč...

já se těšim, až se půjdu kouknout do novýho butiku na čumendu, Omega hezký hodinky má (a někdo na ně asi má, jinak by zkrachovali a Dušák by zavřel)... a vezmu si tam brožurku... tak to udělejte taky a budem všichni spokojený a můžeme si tam dát sraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No prý tam toho bude spousta, ale zatím vesměs standardní věci.

Potulují se tam řemeslníci, šéf tam běhá v počmáraným tričku a riflích, dveře už maj rozbitý, no fakt velká paráda. :(

Ještě štěstí, že tam mají odborníka pana prodavače. :)

Bylo mi potěšením Tě opět vidět kolego. ;)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem se stavil, maj to tam pěkný. Chtěl jsem mrknout na AT s kalibrem 8500, byly zrovna fuč, přijdou brzo. Oňůňal jsem si nový bondovky včetně tý limitky, ten cifr je naživo moc dobrej i bez vlnek. Kolega odsuď mi ukázal fšecko co jsem chtěl, pokecal, i pár novinek (pro mě) jsem se dozvěděl. Takže dík a za pokec, mít momentálně nějakej ten keš navíc, s radostí si něco odnesu. Jo a i blondýnu tam maj:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...