Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Občas tu někdo potřebuje radu z různých oblastí - právo, dědictví :D, pracovněprávní vztahy, lékař, pojišťovna, policie, finančák, exekuce atd. Přiznám se, že hledat v mnoha vláknech je zdlouhavé, navíc někdy se ani odpovědi člověk nedočte (řešeno přes SZ).

Co takhle dát jedno vlákno, kam by se vše soustředilo, ať tu není zbytečně moc plevele?

 

A sám začnu - je tu lékař nebo někdo z pojišťovny, který se vyzná ve zprávě o bolestném?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte někdo zkušenosti s podříznutím baráku, případně nějakou jinou hydroizolací? V dětskym pokoji mi vylezla plíseň a je tam vlhko. Není to jenom na obvodový zdi, ale i na zdi do chodby.

 

my sme robili drenaze a zatial to celkom pomohlo. dost sme rozmyslali nad moznostami podrezanie/injekaz/drenaz alebo pochybne aquapol.

 

skor by pomohlo keby opises v akom terene mas barak postaveny a o aky typ domu ide..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my sme robili drenaze a zatial to celkom pomohlo. dost sme rozmyslali nad moznostami podrezanie/injekaz/drenaz alebo pochybne aquapol.

 

skor by pomohlo keby opises v akom terene mas barak postaveny a o aky typ domu ide..

 

Sudety, vila, rok 1860, 1930 rekonstrukce. Částečně podsklepený. Můj byt je v přízemí. Plíseň se ukázala na vnitřní zdi nad schodištěm do sklepa a na venkovní zdi. Tam se ani nedivím, jelikož ta zeď je bičována deštěm a fasáda není OK. Plíseň je hned nad podlahou a je vlhký i koberec. Jestli řezat, tak kde? Dole ve sklepě, nebo až nad podlahou? Nebo by byla lepší injektáž? Kolik to tak stojí?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je to od dazda, ktory bicuje vonkajsiu stenu tak by som hladal ine riesenie. podrezava sa nad zakladmi, takze to by urcil odbornik priamo na mieste. injektaze su dost drahe a hovori sa, ze ucinok nie je trvaly. nehovoriac o tom, ze cenovo je to asi ta najnakladnejsia moznost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sudety, vila, rok 1860, 1930 rekonstrukce. Částečně podsklepený. Můj byt je v přízemí. Plíseň se ukázala na vnitřní zdi nad schodištěm do sklepa a na venkovní zdi. Tam se ani nedivím, jelikož ta zeď je bičována deštěm a fasáda není OK. Plíseň je hned nad podlahou a je vlhký i koberec. Jestli řezat, tak kde? Dole ve sklepě, nebo až nad podlahou? Nebo by byla lepší injektáž? Kolik to tak stojí?

 

Normálně stan hodíš za hezkého počasí někde přes šnůru a necháš vysušit :smile_anim:

Jinak vlhkost ve zdech může mít mnoho příčin a zlikvidovat jí není mnohdy jednoduchá (ani laciná) záležitost.

Tchán to řešil na baráku loni a byla to hromada práce, něco se podřezávalo + vnější výkopy, izolace atd.

Nejlépe tam vzít někoho kdo tomu rozumí a nechat si poradit, jsou na to i firmy ale je to většinou řacha i za konzultaci.

Upraveno uživatelem Qvido
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sudety, vila, rok 1860, 1930 rekonstrukce. Částečně podsklepený. Můj byt je v přízemí. Plíseň se ukázala na vnitřní zdi nad schodištěm do sklepa a na venkovní zdi. Tam se ani nedivím, jelikož ta zeď je bičována deštěm a fasáda není OK. Plíseň je hned nad podlahou a je vlhký i koberec. Jestli řezat, tak kde? Dole ve sklepě, nebo až nad podlahou? Nebo by byla lepší injektáž? Kolik to tak stojí?

 

todle vo podříznutí asi nebude......neznám tvojí lokalitu, tak nikoho nemůžu doporučit. Ale obecně, nejlíp po teoretický a i praktický stránce je na tom u nás asi Dektrade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

todle vo podříznutí asi nebude......neznám tvojí lokalitu, tak nikoho nemůžu doporučit. Ale obecně, nejlíp po teoretický a i praktický stránce je na tom u nás asi Dektrade.

 

Díky, přesně touto cestou půjdu na doporučení Klabrdona
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Měli jste někdo Asus EEE Note v ruce?

Tento Asus Lamborghini. Osobní zkušenost je taková, že zpracování je na top úrovni (Fujitsu Lifebook E kupovaný za 80 je na tom podobně). Reálná výdrž baterie při práci (outlook, wifi, word, ...) je opravdu čtyři až šest hodin. USB 3.0, ozvučení myslím Bang Olufsen, ... já mohu doporučit.

 

EDIT: sorry, jsem debil. Nevěděl jsem, že EEE Note není počítač :-(.

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...