Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

Zdar pratele, asi to hodim sem, lepsi vlakno mne nenapada...

V prvni rade bych rad uvedl, ze nechci rozpoutat zadny flame, opravdu mne to konkretne zajima, ac tedy asi na neco podobneho ja nikdy nedosahnu.

Probehla pomerne vasniva diskuze v ramci prodeje novych hodinek od AD s "unfair" vydelkem a par z vas tam nakouslo myslenku, kterou si moc neumim predstavit, nebot sem nikdy hodinky od AD nekupoval...

...a sice, ze AD neproda hodinky nejakemu konkretnimu cloveku. Jak to tedy vlastne fyzicky funguje? Kdyz prijdu treba do prodejny Rolex a reknu, ze chci takove a makove hodinky, oni mne odmitnou? V pripade modelu, ktere nejsou skladem a ja bych je chtel mi odpovi co? Zajima mne to kuprikladu v souvislosti s tim, jak nekdo odmitl v restauraci obsluhovat urcite skupiny obyvatel a hned po nem skocili ouřadové a dostal flastr. Ja sem osobne pro, abych si se svym majetkem, at uz prodejnou hodinek nebo restauraci (paklize nejsem treba v nejakem mestskem najmu) delal, co je mi blizke, kdyz neokradam a nesnazim se lidi otravit nebo poskodit. Takze chapu, ze nekdo nechce nejake hosty v restauraci, chce, aby tam lidi kourili, ale stat to nedovoli. Urcite chapete, co tim chci rict. Diky za relevantni odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ciwe, s tebou bych tam šel osobně se zeptat, to by na nás čuměli vole jak na zjevení. Tvůj zarostlý obličej a maskáče a k tomu moje drobná postavička, nyní kulhající s dojebaným kolenem :D plus plynulá chacharština a hanáčtina, tvl, to by byla prdel.

 

Prubneme to?

 

Simvás, nikdo mu nepište odpověď, musí si to zažít sám!

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2:  Tome, kdyz to takhle popisujes, zacina mi byt jasne, ze my bychom naopak ziskali vyraznou slevu  :clap: .

Ja nejsem moc "mestsky" typ a prachy na nove Rolady od AD nikdy mit nebudu. Mne to opravdu zajimalo, jak to tedy vlastne funguje, ze "tomu ano, tomu ne".

Ale uz mlcim ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci na botech do práce nabarvit na černo látku (nylon, polyester?), co na to použit, aby to drželo? Zběžně jsem koukal na barvy na látku a mám dva problémy, prej to na umělině moc nedrží a potřebuji nabarvit jen část boty (takže něco ve spreji nebo pomocí štetce).

Ještě to můžu postupně promazávat černým krémem na boty, což po čase bude mít podobný efekt :)

post-23865-0-82075800-1554534196_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Triasyn - nevíte někdo kde se dá ještě sehnat? Už v páté lékárně krčení rameny a "nemáme, víte je výpadek"

 

Napiš mi do SZ jakou sílu, zítra kouknu na sklady. Distribuce mají výpadek, ale třeba se ještě někde najde starší zásoba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Možná už to tu bylo. Ale nevíte na jakých omezeních na D1 se letos plánují úsekové kamery?

Zjednodušeně? Plánuji se na všech omezení h.

Realita je jiná, které úseky to budou přesně je stále v jednání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci na botech do práce nabarvit na černo látku (nylon, polyester?), co na to použit, aby to drželo? Zběžně jsem koukal na barvy na látku a mám dva problémy, prej to na umělině moc nedrží a potřebuji nabarvit jen část boty (takže něco ve spreji nebo pomocí štetce).

Ještě to můžu postupně promazávat černým krémem na boty, což po čase bude mít podobný efekt :)

Pokial je tam goretex, co predpokladam asi ze je, inak to su boty za liter a skor sa oplati kupit ine v spravnej farbe nez ich farbit, tak na to nic nedavaj bo tu membranu ucpes a budes mat z drahych bot gumaky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, tak jsem se rozhodl zjistit, z čeho jsem namíchaný. Můžete mi někdo doporučit, z vlastní zkušenosti,  nějaké genetické testy původu? Díky R.

Zkus zde https://www.myheritage.cz/dna

 

je tam velká databáze již udělaných a tak i šance nalezení podobné ve světě.

Já se dověděl, že prabábá se spustila s někým i Izraele a nejvíce "příbuzných" mám v Izraeli a okolo středozemí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial je tam goretex, co predpokladam asi ze je, inak to su boty za liter a skor sa oplati kupit ine v spravnej farbe nez ich farbit, tak na to nic nedavaj bo tu membranu ucpes a budes mat z drahych bot gumaky.

Goretex nemají, za litr nejsou a jiné barevné provedení není. Asi to vyresim tím fixem na textil a o zbytek se postará globín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjednodušeně? Plánuji se na všech omezení h.

Realita je jiná, které úseky to budou přesně je stále v jednání.

Díky, vím že letos má být 7 omezení a mluvilo se o tom že chtějí dokoupit další kameru (loni byly 4). Moji noční můrou je že na nějaké omezení dají kamery nastavené jako tu Jihlavskou (#@*$^#"@*!), člověk si toho nevšimne a za půl roku mu začnou chodit pokuty. Upraveno uživatelem dtx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Goretex nemají, za litr nejsou a jiné barevné provedení není. Asi to vyresim tím fixem na textil a o zbytek se postará globín

Zrazovat tě od toho nápadu nebudu, ale asi víš, že i tímhle zásahem nicis strukturu, snižujes zivotnost boty, nehledě na to, že to bude vypadat umělé (nechci říct blbě). Pár takovéjhle úprav mám za sebou a věř mi, nikdy to nebylo k lepšímu (prostě se mi to minimálně nelíbilo).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...