Přejít na obsah

Dotazy - pelmel


Doporučené příspěvky

 

Zmizík: když už sis dnes začal, a protože jsem požil, vrátím ti to - chtěl bych taky se umět živit něčím, co neumím.... (peace)

Hele, nahodou ja uz jeden projekt prodal za 15 tisic korun a normalne to podle toho pak nekdo delal! Sem se smal jak blazen. Ale jinak je to spis konicek. :D Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte někdo zkušenost s aplikací na Android, která bude hlídat/omezovat čas strávený např. hraním her? Většina těchto aplikací se stahuje jak do telefonu "rodičovského", tak i do telefonu dítěte a rodič pak online může vidět, co dítě dělá či kde je. To se mi úplně nelíbí. Má představa je, že aplikace se stáhne pouze do telefonu dítěte a volání, SMS, WA, foťák atd. se povolí bez omezení a na zbytek se nastaví limit třeba hodina denně.

 

Takové aplikace také existují, ale v hodnoceních nejsou mnohdy moc chválené. Předem díky za cenné rady a doufám, že to tu teď moc neschytám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte někdo zkušenost s aplikací na Android, která bude hlídat/omezovat čas strávený např. hraním her? Většina těchto aplikací se stahuje jak do telefonu "rodičovského", tak i do telefonu dítěte a rodič pak online může vidět, co dítě dělá či kde je. To se mi úplně nelíbí. Má představa je, že aplikace se stáhne pouze do telefonu dítěte a volání, SMS, WA, foťák atd. se povolí bez omezení a na zbytek se nastaví limit třeba hodina denně.

 

Takové aplikace také existují, ale v hodnoceních nejsou mnohdy moc chválené. Předem díky za cenné rady a doufám, že to tu teď moc neschytám...

Eset parental controll

Edit: tak sorry, prave som si precital ze ho nechces kontrolovat, len nastavit a zabudnut.

Upraveno uživatelem eskimak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych taky (zase) poradit. Mám na chalupě vodárnu Hydrojet JP. Přikládám foto se specifikací. Praskl vak v nádobě a teď babo raď neb každej říká něco jinýho.

 

Výměna vodárny je samozřejmě kktina neb vyjma vaku jí nic není.

 

Složitější je, zda vyměnit nádobu z vakem nebo jen vak. Aktuálně jsem nádobu rozdělal a vak vyndal. Nádoba není prorezlá nebo tak něco, vnitřek bych akorát projel vapkou. Přesto mi někteří radí vyměnit nádobu s vakem, jiní jen ten vak. Narazil jsem třeba na tento:

 

https://www.cerpadlo-cerpadla.cz/pryzovy-vak-ELBI-50-pro-tlakove-nadoby-d6095.htm

 

Může být? Díky.

post-29493-0-70916200-1560347984_thumb.jpg

post-29493-0-04775300-1560347992_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, máte někdo zkušenost s aplikací na Android, která bude hlídat/omezovat čas strávený např. hraním her? Většina těchto aplikací se stahuje jak do telefonu "rodičovského", tak i do telefonu dítěte a rodič pak online může vidět, co dítě dělá či kde je. To se mi úplně nelíbí. Má představa je, že aplikace se stáhne pouze do telefonu dítěte a volání, SMS, WA, foťák atd. se povolí bez omezení a na zbytek se nastaví limit třeba hodina denně.

 

Takové aplikace také existují, ale v hodnoceních nejsou mnohdy moc chválené. Předem díky za cenné rady a doufám, že to tu teď moc neschytám...

 

Nic takovýho jsem nenašel. Mám obavu, že to ani neexistuje, určitě ne spolehlivé. Takže pouze fyzickej dohled, divný v dnešní době, ale je to tak. Jestli někdo něco našel, sem s tím, rád bych něco takovýho viděl. Vzpomínaný Eset je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta jejich udávaná nákupka je samozřejmě nesmysl, a s kvalitou nevím. Můžu poradit finančně nenáročnou sadu, která mě překvapila. Pět let, zažili upřímně peklo, hodně cestování po celém světě, dokonce je i půjčuji po kamarádech a na pár lehkých prasklinek na skořepině v pohodě. Nějaký Unicorn, jak říkám velké překvapeni za ty prašule.

 

https://www.mall.cz/cestovni-zavazadla/unicorn-cestovni-kufry-sada-t-3703-seda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je mi jasný, že ta původní cena je nesmysl. Spíš za tu stávající, jestli budou na to cestování 3x do roka stačit. Jde jen o to hodin je do auta a v cíli zase vyndat....

Tak pokud nebudou absolvovat letadlo, tak budou určitě v pohodě. Hlavně mrkni na kvalitu zipu...YKK je třeba dobrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...