Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 5 Hlasů

Dotazy - pelmel

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4504 odpovědí na toto téma

#4501 Franta Dobrota

Franta Dobrota

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 366 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno Včera, 14:10

Datovka je v současném českém správním fašismu absolutní must have. Už jsem zažil, že advokátovi protistrany poslali datovku, mně naschvál poštou na adresu, kde se nezdržuji, a za pár minut zase posílali datovkou. A zrovna u mě to ospravedlňovali tím, že v tu chvíli byla porucha datovek. Zrovna v jedné jediné minutě na jednom místě, jinde žádná evidence o poruše systému, šmejdi prolhaní...

#4502 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 490 příspěvků(y)

Publikováno Včera, 14:14

Lioffass: pokud prostřednictvím datovky hodláš udržovat čilou korespondenci, tak proč ne, ale zřizovat si jen jako ficuru , to bych asi nedělal. Už jsem se setkal pracovně s několika lidma, kteří mají datovku, tím pádem jsem jim na ni doručoval, a oni protože ji nekontrolovali, tak se to dozvěděli (obrazně) až v okamžiku, kdy u nich zvonil exekutor. A de fakto je tam fikce doručení o jeden den kratší - fyzicky je to fakticky 11 den, u datovky striktně 10.

Tento příspěvek byl upraven od Klotzman: Včera, 14:22

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#4503 geometr

geometr

• Member_50
  • 4 646 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:426 m n.m.

Publikováno Včera, 15:38

Tak zrovna tady je to prašť jako uhoď. Je jedno, jestli člověk sere na klasickou poštu nebo na datovku, některý lidi serou vytrvale na obojí a je šumák, jaká je podoba toho nosiče informací / výzev / rozhodnutí. To je zas moje zkušenost.

#4504 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 490 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 12:59

Jsem si koupil hodiny - malý - co nešly, tak si říkám - koukneš se dovnitř, seš kluk šikovná. Tak jsem je otevřel a hele co z nich vypadlo. Tak už asi vím, proč nejdou. Ale jak se todle mohlo podařit, v zavřeným futrále, krytým prachovkou, to moc nechápu.

Přiložený soubor  DSCN0392.JPG   27,97K   4 Počet stažení

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#4505 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 490 příspěvků(y)

Publikováno Dnes, 13:34

Z tohohle stroje to vypadlo, přitom to kolečko muselo být celé schované vespod.

Přiložený soubor  DSCN03851.jpg   97,83K   3 Počet stažení

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...