Přejít na obsah

Servis Hamiltonů?


bovien

Doporučené příspěvky

Priebežne informujem: Nezačalo to podľa mojich predstáv, ešte pred odoslaním mi bolo mailom poslané, že oprava zaberie max. 1-2 dni, včera hodinárovi došli avšak vôbec ma nekontaktoval ohľadom postupu a ceny až na moj urgentný mail mi odpísal, že vraj bol odcestovaný 2 dni a že sa na ne pozrie zajtra...dúfam, že to nebude prípad: "Nasľubujem hory doly, ale keď sú hodinky už u mňa, tak si počkáš" ! Uvidíme ďalej, budem informovať

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopĺňam: Odstránenie škrabancov na zadnom púzdre, výmena tesnenia, test vodotesnosti - 27 Eur, oprava by mala prebehnúť dnes. Na otázku koľko by ma stála prípadna generálka - rozobranie strojčeka, namazanie, kontrola dielov - prip. vymena poškodených dielov (tlačidla, korunka,... v cene - okrem dielov zo vzácnych kovov), zloženie, skúška, testovanie, vyleštenie, test vodotesnosti, ... 216 Eur. Hodinky šlapali pred odoslanim úplne ideálne 0 max. +1 s denne, takže nebol dôvod na generálku. Takže asi najbližšie a naposledy budem informovať o spokojnosti a výsledku zajtra, resp. v sobotu, podľa toho kedy mi dorazia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hodinky dorazili až dnes, po rýchlej obhliadke konštatujem spokojnosť so spomínaným servisom tak na 90%. Mínus 10% je spôsobené predĺžením opravy o pár dní oproti sľubovanému termínu a taktiež sú viditeľné drobné stopy na nožkách pri odstráňovaní kovového tahu, ale nič vážne. Na záver, hodinára môžem pre vaše Hamiltony doporučiť s hodnotením 8-9 bodov z 10. Musím však poznamenať, že to bol môj vôbec prvý servis, kam som nejaké hodinky odosielal, takže je to skôr subjektívne hodnotenie, ktoré nemôžem s prácou iných porovnať. Možno v budúcnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dobrý den,

 

nerad bych zakládal nové vlákno a myslím že sem se tento příspěvek hodí. Nedávno jsem v outletu ve Vodičkově ulici v Praze (ZDE je o něm vlákno) zakoupil hodinky Hamilton X-Copter. Dnes mi bohužel, aniž bych s hodinkami někde bouchl, upadla minutová ručička u chronografu (viz foto momentálně se povaluje u osmičky) chtěl jsem kouknout kolik je hodin a najednou byla fuč. Rád bych se zeptal zda nemáte někdo zkušenost s reklamací v tomto obchodě nebo zda nevíte kam hodinky na opravu posílají. Nevím zda se obrátit přímo na ně nebo nechat hodinky opravit radši na vlastní náklady třeba u Hanáka v Brně.

 

Děkuji za rady

post-17787-024105300 1332939925.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych to dal do Vodičkové, s Hanákem nemám moc dobré zkušenosti, ale tak jako tak to nejspíš pošlou do Brna.

 

Pravděpodobně ti řeknou že si s nima někde praštil, tak buď připraven se hádat (na pouzdru nejsou žádné stopy atd.)

 

 

Pokud by ti to neuznali jako reklamaci tak bych oželel ztrátu záruky a nechal to opravit u někoho osvědčeného - Mechano tady na fóru, p. Frýdl na Florenci atd.

Upraveno uživatelem Dee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odpověď,

 

s tím "obhájením" tak nějak počítám na hodinkách fakt nikde není žádný sebemenší ťukanec či vryp jdou přesně a jinou závadu taky nemají. To jestli jsem s nima někde praštil a zda to uznají v rámci reklamace posuzují v tom obchodě nebo v servisu? S reklamací hodinek nemám žádnou zkušenost a když to nebylo kupováno u AD tak nevím co čekat. Protože jestli si to v Praze jen převezmou a budu čekat na vyjádření ze servisu tak to k nějakému "obhájení" názoru nebudu mít ani šanci. Asi by bylo nejlepší se zeptat přímo v Praze kam to posílají a nabídnout jim že bych to tam dovezl osobně (hodně jezdím Praha - Brno). Co myslíte? No a pokud by to nedopadlo navštívil bych zmíněný servis. Díky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou mi upadla ručička u Poběd po strejdovi v r.1976, jako klukovi, který si hodinek vůbec nehledí,

ale od té doby, u "normálních" hodinek ne.... koukám jako blázen - hodinky mi obecně spadly už několikrát a i docela brutálně, i se stopami na pozdru, ale ručička mi nikdy neupadla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hodinky dorazili až dnes, po rýchlej obhliadke konštatujem spokojnosť so spomínaným servisom tak na 90%. Mínus 10% je spôsobené predĺžením opravy o pár dní oproti sľubovanému termínu a taktiež sú viditeľné drobné stopy na nožkách pri odstráňovaní kovového tahu, ale nič vážne. Na záver, hodinára môžem pre vaše Hamiltony doporučiť s hodnotením 8-9 bodov z 10. Musím však poznamenať, že to bol môj vôbec prvý servis, kam som nejaké hodinky odosielal, takže je to skôr subjektívne hodnotenie, ktoré nemôžem s prácou iných porovnať. Možno v budúcnosti.

 

 

sice jsem hodinky neviděl a nejsem hodinář a tah si odstra|ňuju a měním řemeny sám a ještě se mi u toho nepovedlo hodinky poškrábat - myslím, že u takového úkonu není důvod... tak snad je to jen zevnitř a není to běžně vidět, aby tě to moc netrápilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brequet

Ve Vodičkové jsem koupil 3 ks hodinek a řekli mně tam,pokud bude reklamace,abych to tam přinesl a že oni to zajistí.Tak to tam odnes,mají prý i svého hodináře,kterého přetáhli z Hibernie,když vykoupili všechny jejich hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce,

 

dnes jsem byl ve Vodičkově, musím říct že jednání ze strany personálu naprosto v pohodě a ochotní. Bylo mi sděleno že hodinky pošlou na reklamaci do Brna k Hanákovi. Jelikož tam mám zítra cestu domluvil jsem se s nimi že tam hodinky osobně zanesu. Dostal jsem tedy reklamační list a zítra se uvidí jak se vyjádří tam. Dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Díky za reakce,

 

dnes jsem byl ve Vodičkově, musím říct že jednání ze strany personálu naprosto v pohodě a ochotní. Bylo mi sděleno že hodinky pošlou na reklamaci do Brna k Hanákovi. Jelikož tam mám zítra cestu domluvil jsem se s nimi že tam hodinky osobně zanesu. Dostal jsem tedy reklamační list a zítra se uvidí jak se vyjádří tam. Dám vědět.

 

 

jak jsi dopadl?

 

(Mám od nich dvoje hodinky a zatim šlapou výborně ale nikdy nevíš...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Díky za reakce,

 

dnes jsem byl ve Vodičkově, musím říct že jednání ze strany personálu naprosto v pohodě a ochotní. Bylo mi sděleno že hodinky pošlou na reklamaci do Brna k Hanákovi. Jelikož tam mám zítra cestu domluvil jsem se s nimi že tam hodinky osobně zanesu. Dostal jsem tedy reklamační list a zítra se uvidí jak se vyjádří tam. Dám vědět.

Jak to dopadlo.

(je divné, že u nových hodinek upadne ručička)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...