Přejít na obsah

Seiko SKZ325 "Stargate"


tomsoyer

Doporučené příspěvky

Díky za vysvětlení. To mě přijde dobrý, že to mají v označení. Spousta jiných značkových výrobců (a nemyslím zrovna hodinek) to klidně vyrábí v kdejaké tramtárii a nikdo to ani neví. Možná by bylo zajímavé vědět kolik kusů určitého typu se vrací na servis z jedné nebo druhé produkce (na stejný počet prodaných kusů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník eleven

Psychicky je ale fajn to vědomí, že má člověk na ruce tu verzi "J"

Fyzicky asi rozdíl nebude ale to vědomí :D

 

Když mi přišly SKX007J a nebyly úplně eňoňuňo vymazlené a leccos by sneslo upravit, tak jsem si jen řekl: No jo, J verze a stejně to za to asi nestálo. Kdežto kdybych si koupil K verzi a přišly mi úplně stejný hodinky, tak si budu nadávat, že jsem si nepřiplatil a mohl jsem mít všechno úplně oukej. Takže ve výsledku je ta J verze asi lepší, že mě nemusí tolik hryzat svědomí a vím svoje:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj, Stargejty se mi moc líběj, můžu se zeptat jak jsou na tom s přesností chodu? Měl jsem chvíli SRPy se strojkem 4R15 a byl jsem z přesnosti velmi mile překvapen. Strojek ve Stargejtech neznám, zajímala by mě jeho přesnost. Mohu se zeptat kolik stálo to safírové sklíčko? Díky. Solv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Solverino: Ohledně strojku, měl jsem SRPy, které dělaly něco okolo 20vteřin/den. Měl jsem jiné hodinky s 7S36/26 a ty šly 2vteřiny/den. To záleží, jaký budeš mít kus. Safír na Stargejty 48doláčů včetně pošty-Harold.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Solverino: Ohledně strojku, měl jsem SRPy, které dělaly něco okolo 20vteřin/den. Měl jsem jiné hodinky s 7S36/26 a ty šly 2vteřiny/den. To záleží, jaký budeš mít kus. Safír na Stargejty 48doláčů včetně pošty-Harold.

 

Díky za odpověď - ještě bych se zeptal, popisovali jste tady jakési problémy s lunetou u Stargejtů - o co přesně šlo? Abych si event. nenaběhl. :) Pořád koukám po Seikách a nevím co koupit. :( Strašně se mě líběj SRP043, maj výbornou čitelnost za dne i v šeru, ale zase vypadaj trochu lacinějc. Stargate se mi taky moc líběji, ale bpojím se čitelnosti za šera bez čísel, jen těch značek.

post-4675-071311100 1344667791.jpg

post-4675-034399100 1344667806.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Solverino : Problém v lunetě není, byl to problém mého kusu s chodem. Byla to odstranitelná a odstraněná závada. Jinak občas se stávalo, že se odšruboval šroubek, co drží ten trojúhelník na 12 na lunetě a upadlo to. Ovšem opět, jen někdo, na mojem kusu se to nikdy nestalo.

 

O přehlednosti v noci netřeba se bát :

post-11518-021756200%201324679371.jpg

Upraveno uživatelem ggrand
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak nemám s pyramidou na lunetě ani s lunetou samotnou (po jejím poladění) jakýkoliv problém.

Navíc mohu říci, že mě hodinky pořád moc baví a je až neuvěřitelné jak za různých světelných podmínek dokáží vypadat jinak a zajímavě. To mě nepřestává fascinovat. Cifr je prostě skvělý, včetně leskle lemovaných indexů, které dokážou rozehrát nebývalou podívanou :-)

Upraveno uživatelem tomsoyer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Tady je mají http://mywatcheshub.com//seiko-men-superior-7s36-sport-no-box-skz329-skz329k1-p-26091/

Pod tou pyramidou je oboustranka, jestli se dobře pamatuju z obrázků lidí, kterým ve vadné sérii upadla.

 

Promiň, blbě jsem se vyjádřil. Myslel jsem tuto verzi SKZ327K1, viz. http://21jewels.com/productsdetail.asp?getproductid=1742&start=61&getbrand=0&getproducttype=1 - tedy stříbrné tělo s černými prvky. Už se mučím asi měsíc s tím, které jsou hezčí. Zda s červenými prvky nebo černými. Pro červené navíc hovoří fakt, že jsou na tahu jen o cca 20 babek dražší než černé na gumě. Nicméně je chci stejně hodit na strap. Takže asi tak... :-)

 

Oboustranka jakože oboustranná lepící páska? A pod ní? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel nějaké fotky, vypadá to spíš na lepidlo. Pod tím je zbytek lunety, no kukni sám. Osobně bych raději jednobarevné ručky, ta červená je kupodivu méně výrazná než velká ručka.

http://forums.seikoclubsg.com/viewtopic.php?f=2&t=2101

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel nějaké fotky, vypadá to spíš na lepidlo. Pod tím je zbytek lunety, no kukni sám. Osobně bych raději jednobarevné ručky, ta červená je kupodivu méně výrazná než velká ručka.

http://forums.seikoclubsg.com/viewtopic.php?f=2&t=2101

 

Díky, jsi lepší v googlování než já. Takže v tomhle mám tedy konečně jasno, sundavat je nesmysl.

 

Taky jsem pro klasický a decentní vzhled, jenže co ten tah. Už jednou jsem dokupoval origo tah a nerad bych to opakoval, není to žádné láce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...