Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Když se tady nedávno probíraly dobrý bang-for-the-buck rumy, tj. slušná kvalita splašitelná on-line lehce nad pět stovek za sedmičku, jako vždycky jsem mezi Appleton 12, Pampero Anniversario apod. zapomněl na Bacardi 8. Možná za to může B na etiketě. Je to ale parádně pitelnej vyváženej komplexní rum. Předposlední flašku jsem měl někdy před pěti lety, ta poslední zahučela během ... no comment.

post-38718-0-50304600-1532035893_thumb.jpg

AJ recenze, se kerou se docela ztotožňuju: https://therumhowlerblog.com/rum-reviews/dark-rums/bacardi-8-yr-old-rum/

 

P.S.: U nejnovější verze cifru quartzovejch tuňáků (na fotce SBBN031) dělá překrytí hodinovky a minutovky krásný letadlo, a jsou to přitom potápky. Pokud vím, tak o stejnej efekt usiluje pár výrobců u pár pilotek, ale tady se to patrně nezáměrně povedlo snad nejlíp :)

 

edit: ke cti Bacardi 8 ještě patří to, že je to podle všeho opravdu 8 let minimum, viz ta odkazovaná recenze. Je to poznat.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls poraďte. Mám za úkol koupit nějakou lepší slivovici. Moc v tomhle nejedu, ale z toho co můžu rychle sehnat, připadá do úvahy Žufánek a Golem. Co byste vybrali (případně co jinýho, ovšem sehnatelnýho)? Díky.

V Jipu ve Starém Hradišti bude na výběr hromada možností. Golem bych použil v nouzi do ostřikovačů, jinak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Jipu ve Starém Hradišti bude na výběr hromada možností. Golem bych použil v nouzi do ostřikovačů, jinak ne.

Do Jipu jezdím, dík za tip. Nicméně kdybys ještě poradil něco konkrétního, docela bych to uvítal. Abych pak nekoupil něco, co patří do ostřikovačů. Jo a asi to může bejt i hruška, snad i meruňka, prostě něco tohodle typu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...