Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Limitovaná edice Ginza "Yuzu" Gin & Bombay Sapphire, moje aktuální jalovcový kombo :)

5

attachicon.gifGiny.jpg

K tomu bych jenom poznamenal, že Ginza Gin je opravdu moje dílo. Mám pocit, že minule to tu nevyznělo úplně jasně :) Nikdo jiný by asi tyhle hodiny na etiketu nedostal :)

Budu rád, když se co nejvíc lahví dostane k chronomagorům. A ten gin je mimochodem fakt dobrej, kromě mého zmlsaného jazyka to potvrzuje i vícero lidí z oboru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu potvrdit, je moc fajn. Yuzu je hodně zajimavá přisada a potěší každýho, kdo hledá nový vůně a chutě.

 

Ehm... navíc gin tenhle pro nás exotickej citrus přes standardní voltáž zjemňuje. Obě dámy, kterejm jsem zatím dával na ledu ochutnat, byly přesvědčeny, že pijí 30% liguére.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ginzu sem taky hodím, ten yuzu akcent funguje fajn!

 

Vzpomínka na peruánský víkend:

post-38718-0-78710800-1548191798_thumb.jpg

Určitě jsem z Peru nezkusil všechno, co je dostupný (zatím Millonario 10, 15, XO a pak viz fotka Cartavio XO a Rum Nation Peruano 8). Překvapivě mi jako nejvyspělejší pití přijde být ten Nation - dělá ho stejná firma jako Millonario a chutná trochu jako jeho nedoslazovaná verze (zjednodušeně a nepřesně řečeno).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu bych jenom poznamenal, že Ginza Gin je opravdu moje dílo. Mám pocit, že minule to tu nevyznělo úplně jasně :) Nikdo jiný by asi tyhle hodiny na etiketu nedostal :)

Budu rád, když se co nejvíc lahví dostane k chronomagorům. A ten gin je mimochodem fakt dobrej, kromě mého zmlsaného jazyka to potvrzuje i vícero lidí z oboru.

Jak se dostanu k tomu ginu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jde o to, že jsem sice škudlil, ale hlavně je mi cizí jakékoliv plýtvání, hlavně časem vlastním i druhých lidí, a neméně podstatnou naftou na nesmyslné převozy čehokoliv, apod. Koupím si láhev, nebude mi chutnat, tím to končí. Ale když mi bude chutnat, koupím si další nejméně tři lahve. A ten čas, energie, nafta, pneumatiky... etc, kterou tomu celý řetězec včetně mě bude věnovat, se promrhá podruhé zbytečně.

Tak jsem si naivně myslel, že by se dalo někde buď ochutnat, nebo si někde v obchodě koupit láhev, otevřít, ochutnat a kdyby to bylo ok, hned na místě koupit další lahve.

Jo, jsem magor...

Upraveno uživatelem Franta Dobrota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...