Přejít na obsah

Co pijete?


31682

Doporučené příspěvky

Co to, co to? To som este ani nevidel, ani nepocul a uz vobec nepil.

 

Destilován na Barbadosu v nejstarší palírně Foursquare, nedobarvován a nedoslazován, zrátka rum bez pozlátka...

 

https://www.eshop.maneo.cz/vyhledavani.php?katalog-hledany-string=doorlys

 

Na instagramu palírny je už fotografie balení 14yold, tak se máme prý na co těšit  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Destilován na Barbadosu v nejstarší palírně Foursquare, nedobarvován a nedoslazován, zrátka rum bez pozlátka...

 

https://www.eshop.maneo.cz/vyhledavani.php?katalog-hledany-string=doorlys

 

Na instagramu palírny je už fotografie balení 14yold, tak se máme prý na co těšit :clap:

Dik. Vies prirovnat k niecomu inemu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo, jak si to stojí ve srovnání s Doorly's XO, který od nich jediný znám.

Pri XO nikdy nevies, aky najstarsi rum bol pouzity, takze ja by som vsadzal na 12 resp.14 YO, kde mas ako taku istotu ze najstarsi ma spominany vek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To často nevíš tak jako tak. U soler je v tom z definice úplně bordel, někdo to zase používá jako průměr stáří rumů v blendu. A některý značky (tady to neni ten případ, dělá to třeba Flor de Cana) tam nějaký číslo namalujou jen tak.

 

A dobře smíchaný mladší rumy leckdy chutnaj líp než lecjakej zbytečně sladkej blemc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To často nevíš tak jako tak. U soler je v tom z definice úplně bordel, někdo to zase používá jako průměr stáří rumů v blendu. A některý značky (tady to neni ten případ, dělá to třeba Flor de Cana) tam nějaký číslo namalujou jen tak.

 

A dobře smíchaný mladší rumy leckdy chutnaj líp než lecjakej zbytečně sladkej blemc.

Na zdravie!

post-35583-0-84195000-1554081593_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezkusil, ale jsem otevřený jakémukoli experimentu.... :-)))

 

Tak ji prubni, je to i za docela dobrý peníz a Smokehead název mluví za všechno :-). Brutální kouřová, hodně kouřová whiskey z Isay. Ten kouř tě praští do nosu už při otevření flašky. Já s včera koukal na sympatický film - Constantine a v jedné scéně si Reeves bere zelenou lahev a nalije si pořádnýho panáka. Říkám si, že je mi nějak povědomá... a pak vidím jen konec názvu. Byla to Ardbeg! :-) Tak jsem na ni najednou dostal chuť, že jsem si nalil taky. To jsou ty podprahové reklamy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvláště ve vůni, a do jisté míry i v chuti, vnímám něco výrazného na způsob nasládle umělohmotné vanilky s připomínkou kukuřičného destilátu. Na to u skotské člověk běžně nenarazí. Spíš mi to připomíná americkou whiskey. Red Label se mi zdá kousek jednodušší, z druhé strany není tak specificky nasládlý, jak jsem popsal výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fungovat to bude asi jak na koho. Ochutnal jsem, ocenil jsem určitou výraznost, která mě u skotského blendu (v případě výhodného nákupu v cenové hladině Red Labelu) zaujala, ale jedna lahev mně na seznámení stačila. Ta specifická nasládlost není úplně můj šálek kávy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...