Přejít na obsah

Kde jste koupili své Hamiltony?


Slevin

Doporučené příspěvky

Financ: dobrý nápad! Ve Zlině musim být nejpozději v 16:30 abych mohl vyzkoušet ty 46mm Hamiltony jak mi budou sedět takže potom budu moct když Vám nebude vadit moje krásná přítelkyně:oneeyed02: Jinak toto je taky velmi zajimavé:

 

http://www.amazon.com/Hamilton-H64611135-Khaki-Pilot-Black/dp/B004FD38XO/ref=sr_1_19?ie=UTF8&qid=1326830452&sr=8-19

 

Potřebuju je kdyžtak objednat v USA,je tam ted kámoš který mě je doveze,Italie odpadá<_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Financ: dobrý nápad! Ve Zlině musim být nejpozději v 16:30 abych mohl vyzkoušet ty 46mm Hamiltony jak mi budou sedět takže potom budu moct když Vám nebude vadit moje krásná přítelkyně:oneeyed02: Jinak toto je taky velmi zajimavé:

 

http://www.amazon.co...6830452&sr=8-19

 

Potřebuju je kdyžtak objednat v USA,je tam ted kámoš který mě je doveze,Italie odpadá<_<

Myslím, že takové jsou ještě v té Vodičkově, ale nejsem si jist. Určitě by byly levnější než z USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam jsem prave objednal Khaki Pilot Automatic 46mm..Vypada to zatim dobre, rano jsem je kontaktoval pres chrono24.com za 15 minut uplna odpoved zpet na mail. Vypadaji solidne,tak snad vsechno klapne..Ihned me zaroven informovali, ze cena je uvedena vcetne zaslani i s pojistenim..

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sľúbil som, že sa ozvem, keď mi prídu z Heyder-exclusiv. de objednané Hamiltony Jazzmaster Seaview Day-Date. Takže včera došli bez problemov a splnili moje očakávania. Obchod prebehol bez problemov. Fotky budú neskôr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sľúbil som, že sa ozvem, keď mi prídu z Heyder-exclusiv. de objednané Hamiltony Jazzmaster Seaview Day-Date. Takže včera došli bez problemov a splnili moje očakávania. Obchod prebehol bez problemov. Fotky budú neskôr.

 

U toho heyder-exclusiv.de asi mezinárodní záruka nebude že? Buď jsem špatně hledal nebo jsem je jako autorizované dealery nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je paráda. A to musí takový tip přijít hned po tom, co si člověk koupí něco jiného... :suicide_anim:. To abych začal zas hned šetřit...:crying_anim02:

 

Jj, vsechno je jak ma byt.. ;) Heh,to je klasika, jak je to vzdy a vsude..Zakon schvalnosti.. :) :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to předtištěná krtička (dříve to byla zadní stránka instruktážní knížečky - časem se vzhled a velikost trochu mění, vzhled můžeš najít na fotkách když si projdeš prodejní vlákna) - vydává ji přímo hamilton - kde prodejce označí ref. číslo, datum prodeje a dá razítko s podpisem... s touto kartičkou pak můžeš v případě potřeby hodinky zanést do jakéhokoli aurorizovanému servisu na světě.

může se stát, že neuatorizovaný prodejce tuto kartičku nemá a pak ji tedy nemůže potvrdit

 

pozáruční servis by měl umět vyřešit jakýkoli slušný hodinář

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to předtištěná krtička (dříve to byla zadní stránka instruktážní knížečky - časem se vzhled a velikost trochu mění, vzhled můžeš najít na fotkách když si projdeš prodejní vlákna) - vydává ji přímo hamilton - kde prodejce označí ref. číslo, datum prodeje a dá razítko s podpisem... s touto kartičkou pak můžeš v případě potřeby hodinky zanést do jakéhokoli aurorizovanému servisu na světě.

může se stát, že neuatorizovaný prodejce tuto kartičku nemá a pak ji tedy nemůže potvrdit

 

pozáruční servis by měl umět vyřešit jakýkoli slušný hodinář

 

myslel som si dik za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to předtištěná krtička (dříve to byla zadní stránka instruktážní knížečky - časem se vzhled a velikost trochu mění, vzhled můžeš najít na fotkách když si projdeš prodejní vlákna) - vydává ji přímo hamilton - kde prodejce označí ref. číslo, datum prodeje a dá razítko s podpisem... s touto kartičkou pak můžeš v případě potřeby hodinky zanést do jakéhokoli aurorizovanému servisu na světě.

může se stát, že neuatorizovaný prodejce tuto kartičku nemá a pak ji tedy nemůže potvrdit

 

pozáruční servis by měl umět vyřešit jakýkoli slušný hodinář

 

Mám to chápat tak, že autorizovaný prodejce = autorizovaný servis? :worried_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak by to malo byt ze servis aj predajca ale je to aj tak ako bolo napisane ze kazdy "slusny" hodinar by to mal vediet

 

No tak pokud jsou hodinky nové, nebudu je dávat hodináři. Ale v každém případě mě to mile překvapilo. :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale stat sa to moze ako som aj tu na fore cital ze si dal manik priviezt hodinky z USA a mali nieco preskocene ze isli po predu alebo tak nieco a tiez to boli funglovky... a keby mali AD zaruku tak ich mohol dat opravit zadara inak poslat spat do USA coz by vyslo draho...alebo si to zaplatiti tuna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...