Přejít na obsah

ROLEX subjektivní recenze několika knih


Cyber

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...

Oh, dekiji za krasne recenze knih. Ja osobne jsem v hodinkarske fazi 3x Omega PO / malem Breitling SOH) ale citim, zejmena procitani zdejsiho fora, ze se na me asi pomalu riti nakaza Rolex (asi Submariner bez data a/nebo GMT Master Pepsi). Tak jsem si rikal, abych tu nemoc lepe snasel a vedel co a jak, ze by to chtelo nejake knizky kvuli lepsimu rozhodovani jak tu nemoc lecit. Na internetu jsem nasel knihy od Mondaniho a tak nejak mel pocit, ze to asi bude ono. A zdejsi vlakno me v tom utvrzuje, takze jeste jednou dekuji.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oh, dekiji za krasne recenze knih. Ja osobne jsem v hodinkarske fazi 3x Omega PO / malem Breitling SOH) ale citim, zejmena procitani zdejsiho fora, ze se na me asi pomalu riti nakaza Rolex (asi Submariner bez data a/nebo GMT Master Pepsi). Tak jsem si rikal, abych tu nemoc lepe snasel a vedel co a jak, ze by to chtelo nejake knizky kvuli lepsimu rozhodovani jak tu nemoc lecit. Na internetu jsem nasel knihy od Mondaniho a tak nejak mel pocit, ze to asi bude ono. A zdejsi vlakno me v tom utvrzuje, takze jeste jednou dekuji.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Jo, jeste jsem zapomnel. Ta definice pristupu ke znacce Rolex v prvnim prispevku (nezajem, okazale ignorovani, uznani znacky) je genialne vystizna. Malem jsem umrel smichy, uplne jsem se videl :-)))

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za ocenění. Po čase jsem se sem podíval, a koukám že zmizely fotky. Rád bych je doplnil k jednotlivým recenzím, ale bohužel to nejde. Přemýšlím jak je doplnit a zároveń nevytvořit chaos. Od doby napsání recenze jsem objevil ještě několik pozoruhodných knih, tak bych mohl možná časem dopsat další recenze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...