Přejít na obsah

Fotka

Patek Philippe & Co Geneve

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#1 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 17:45

Dobry den
narazil som na tieto hodinky Patek Philippe, nenasiel som o nich ziadne info... maju oznacenie Patek Philippe & Co Geneve, nasiel som podobne ale rozdiel bol v tom ze v oznaceni chyba "& Co" ... nevie niekdo co su zac? :) Dakujem pekne :)

#2 jankoxxx

jankoxxx

Insane

• Member_50
  • 8 150 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Kys Chewche

Publikováno 15.leden.2012 - 18:03

skus ich otvorit, ze co je vnutri :) PP je znacka na vrchole HH a ak su tvoje hodinky prave a v povodnom stave tak maju velmi slusnu hodnou. samozrejme ak je to rodinny poklad tak ti gratulujem - je to mokry sen kazdeho chronomagora :crying_anim:

Omega Speedmaster PRO

Glycine Airman Vintage V

Glycine Airman Vintage One

Lanco do vrecka

Moje remene: www.watchstrapheaven.com

watchstrapheaven@gmail.com

Instagram
Chronomag foto

"If you're really going to kill yourself, can I have your watch?" ( – Psychologist Ernst Boyer to a patient threatening self-annihilation, session after session.)

#3 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 18:10

prave problem je v tom ze sa ich bojim otvorit aby som ich neposkodil... inak hodinky frcia tak ako maju :) ... ako by som ich otvoril nejako setrne?

#4 utrejch

utrejch

sick, tired and sleepless

• Member_50
  • 3 502 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 18:13

prave problem je v tom ze sa ich bojim otvorit aby som ich neposkodil... inak hodinky frcia tak ako maju :) ... ako by som ich otvoril nejako setrne?

Dojdi k hodinari.

Vzhledem k tem indexum u vterinovky ale predpokladam, ze budes spis zklaman ...

jinak by se melo jednat o Ref. 2451

hodne stesti ...

Tento příspěvek byl upraven od utrejch: 15.leden.2012 - 18:27

#5 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 851 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 15.leden.2012 - 18:16

divný hodinky... připadaj mi jako amfora hozená do moře, za 2 roky vytažená a vydávaná za origo

#6 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 18:37

Dojdi k hodinari.

Vzhledem k tem indexum u vterinovky ale predpokladam, ze budes spis zklaman ...

jinak by se melo jednat o Ref. 2451

hodne stesti ...

Vobec sa v tom nevyznam :/ ... ake indexi myslis? a aky je rozdiel medzi Patek Philippe & Co a Patek Philippe . Dakujem za odpoved

#7 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 18:46

divný hodinky... připadaj mi jako amfora hozená do moře, za 2 roky vytažená a vydávaná za origo

Preco myslis? inak remienok je zniceny, znizuje to nejako vyrazne cenu hodiniek?... v najblizsej dobe skocim za hodinarom a spravim foto srdiecka :) .. Dakujem :)

#8 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 15.leden.2012 - 18:53

Podívej se jestli tam je někde puncovní značka. Patek snad nedělal pokovené hodinky, ale pouze ze zlata (či dnes oceli).
Řemínek se dá koupit nový, cenu hodinek to téměř neovlivní. Spíš je důležité zjistit pravost, nicméně to ti opravdu řekne hodinář, případně my když vyfotíš strojek po otevření zadního víčka. Já bych úplně nesázel, že jsou pravé, nicméně bych se moc rád nechal překvapit.

#9 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 19:07

Pravdaze je :)... ten co je z boku neviem precitat :/

#10 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 13 873 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 19:14

Ja by som tipoval na Ref.96, skus si zagooglit obrazky mozno sa trafis. Ciarka za slovom "Patek" zmizla z fontu ku koncu tridsiatych rokov, preto sa mi nezda kombinacia dvojiteho indexu na 12ke a loga s ciarkou, vratane fontu. Ale mozne je vsetko a Patek je u mna "az" znacka cislo dva /edit: v poradi zaujmu :)/ takze naozaj nemozem poradit lepsie. Zajdi si do Viedne alebo za dobrym hodinarom, podla toho co je vnutri zistis vsetko co chces vediet.

Co je zaujimave, Ref.96 vyrabali aj v ocelovom puzdre.

Tento příspěvek byl upraven od instant: 15.leden.2012 - 19:23

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#11 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 19:30

Ja by som tipoval na Ref.96, skus si zagooglit obrazky mozno sa trafis. Ciarka za slovom "Patek" zmizla z fontu ku koncu tridsiatych rokov, preto sa mi nezda kombinacia dvojiteho indexu na 12ke a loga s ciarkou, vratane fontu. Ale mozne je vsetko a Patek je u mna "az" znacka cislo dva /edit: v poradi zaujmu :)/ takze naozaj nemozem poradit lepsie. Zajdi si do Viedne alebo za dobrym hodinarom, podla toho co je vnutri zistis vsetko co chces vediet.

Co je zaujimave, Ref.96 vyrabali aj v ocelovom puzdre.

Dakujem pekne, v najblizsej dobe pridam foto vnutrajska :)

#12 instant

instant

Grand Seiko Snob

• Member_50
  • 13 873 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 21:30

..tak to sme naozaj zvedavi :) tento model ma obycajne nacvakavacie puzdro ktore moc dobre netesni, preto pri nedostatku pravidelneho servisu pomerne rychlo degraduje vnutro - hlavne cifernik, takze sa casto "bastlilo". Exemplare v perfektnom originalnom stave su pomerne zriedkave, preto som si aj netrufal robit ziadne verditky na temu pravosti z tych prvych fotiek.
Jeden moj znamy mal taketo calatravy - teda dokazatelne prave - po dedovi a v stave svojho najhorsieho alkoholizmu v 90tych rokoch ich predal za neuveritelnych 60tis slovenskych korun. Prachy prechlastal za dva tyzdne.. na slachte sa komanci extra vyzurili Posted Image

"If you think you are too old to rock'n'roll, then you are." Lemmy Kilmister
"Life is hard. It's harder if you are stupid." John M. Stryker
"AC/DC a Pribináček má rád KAŽDÝ." instant

Grand Seiko SBGC011 l.e. */20, Grand Seiko SBGA031 Air Divers Titanium 200m, Grand Seiko SBGR079 Antimagnetic 100m, Seiko SBDB003 Landmaster SD, Seiko Sportura SRQ007J1 Limited Edition, Citizen Promaster JP3020 Titanium Diver 200m, Citizen Promaster AV0020-55H Titanium, Glycine Airman 17 Ref. 3865.19-LB9B, Glycine Airman SST-06, Rolex Explorer II GMT Ref.216570

#13 Gulagg

Gulagg

Začátečník

• Members
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 15.leden.2012 - 22:44

pravosti sa nebojim, kedze viem aku historiu maju, zaujima ma skor co su konkretne zac :) ... v najblizsej dobe to zistime :)

#14 Guest_admira_*

Guest_admira_*
  • Guests

Publikováno 15.leden.2012 - 23:11

http://catalog.antiq...3&auctionid=209

Posted Image
http://www.liveaucti...om/item/6770587

#15 Guest_Kamil_*

Guest_Kamil_*
  • Guests

Publikováno 15.leden.2012 - 23:22

Velké fotky jsem smazal! Přispívající si přečtou pravidla, než začnou vkládat velké plachty.

#16 Jay Doll

Jay Doll

Člen, co neumí odvyknout od hodinek ˁ˚ᴥ˚ˀ

• Member_50
  • 4 983 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Watches

Publikováno 15.leden.2012 - 23:45

Achjo, toho jsem si nevšiml, býval bych mu je sám zmenšil. Můžu poprosit Gulagga o fotky znovu v menším rozlišení?

#17 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 14 619 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 15.leden.2012 - 23:48

Koukal jsem na to i podle katalogu a celkem to sedí :-) Klíčové jsou ale vnitřnosti.

#18 Ludwig Wittgenstein

Ludwig Wittgenstein

Kalifx je mrtev

• Member_50
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 16.leden.2012 - 00:18

Velké fotky jsem smazal! Přispívající si přečtou pravidla, než začnou vkládat velké plachty.

Aha. A já furt proč mně to vlákno nedává smysl...
Vložený obrázek

#19 sodik

sodik

Závislák

• Member_50
  • 717 příspěvků(y)

Publikováno 21.leden.2012 - 10:17

Tak jak?

#20 Tommy_PP

Tommy_PP

Závislák

• Member_50
  • 909 příspěvků(y)
  • Bydlí:Canada
  • Fanoušek značky:Rolex, vintage watches

Publikováno 22.leden.2012 - 20:00

Mňa by tiež zaujímalo ako to dopadlo, prípadne nejaké foto...