Přejít na obsah

SIHH 2012: Audemars Piguet Royal Oak Jumbo


Andrew

Doporučené příspěvky

super, akurat rotor bol krajsi na starych Jumbo..

 

 

Přesně s touhle myšlenkou jsem včera usínal :rolleyes:

 

 

vypadají líp na vyfotošopovaným obrázku než na živých fotkách, možná by jim prospěla velikost alespoň 40mm...

 

Tady si dovolím trochu oponovat, je to samozřejmě podle vkusu každého soudruha, ale těch 39mm sedí na běžné ruce náramně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těchto hodinek jsem nikdy nevěděl, co si mám myslet. Nelíbí se mi mnohoúhlé pouzdro a schované nožičky. Nicméně jako celek jsou vyvážené. Velikost 39 je sice hraniční, ale nositelná, možná je trochu bude zmenšovat široká luneta.

A vteřinovka, resp. její absence je spíš plus, úžasně to hodinky zklidní. Hold už asi patřím k té starší generaci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těchto hodinek jsem nikdy nevěděl, co si mám myslet. Nelíbí se mi mnohoúhlé pouzdro a schované nožičky. Nicméně jako celek jsou vyvážené. Velikost 39 je sice hraniční, ale nositelná, možná je trochu bude zmenšovat široká luneta.

A vteřinovka, resp. její absence je spíš plus, úžasně to hodinky zklidní. Hold už asi patřím k té starší generaci..

 

pokial viem, nove maju 41mm priemer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15202 - bývají označovány také jako "Jumbo" mají 39mm průměr a pro rok 2012 byly inovovány, viz toto vlákno. Jinak jsou brány jako nástupce původních RO.

 

15300 - "moderní" pojetí RO, také 39mm

 

15400 - nový model, vycházející z modelu 15300, velikost 41mm

 

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15202 - bývají označovány také jako "Jumbo" mají 39mm průměr a pro rok 2012 byly inovovány, viz toto vlákno. Jinak jsou brány jako nástupce původních RO.

15300 - "moderní" pojetí RO, také 39mm

15400 - nový model, vycházející z modelu 15300, velikost 41mm

:)

 

len doplnim, 15202 a 15300 sa od seba lisia vyskou puzdra - ten starsi model, 15202, je nizsii a mal by v nom byt povodny stroj, 15300 je vyssi a je v nom novsi kaliber + centralna sekundovka na cifre.

btw. aka je vyska toho noveho modelu 15400???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...