Přejít na obsah

Pulsar solar 4000


gougy

Doporučené příspěvky

Po delší době jsem vzal o víkendu na ruku hodinky, které prožily docela dost a které jsem cca v roce 2004 koupil nové za 27dolarů vč. poštovného úplně naslepo (doufajíc, že Pulsar jako dcerka Seika si ostudu neudělá)

 

Tak jen minirecenze, proč si u mě vysloužily titul "definitivní (jedny z doufejme jen několika)"

 

Cena: směšná, tedy ta, co jsem na ebidz tenkrát zaplatil, aktuálně jsem je viděl za 119dolarů - i tak super cena!

 

rozměry a pocity - průměr bez plastové "okrasy" cca 43mm, výška 15mm, působí robustně a velmi kvalitně, tyto hodinky si vysloužily daleko více pozitivních komentářů "nechronomagorů" než např. Bondovky (se kterými srovnávám i vlnky na cifru:) s tím rozdílem, že u Pulsarů je to praktický solární panel). Luneta bezvadná, 120"kliků", lumi výborná (cca jako Bondovky)

Cifr je vůbec kapitola - do detailů provedený s barevnou škálou (dle osvětlení) od světle modré po tmavě šedou.

Ten plast, kterého jsem se bál je minimálně na úrovní Gshocků=v pohodě, jediná slabina byl gumový řemen.

 

Tak takhle nějak vypadají po roce intenzivního nošení,po dvou výletech na jachtě (půjčoval jsem je jako vodotěsné jednomu kamarádovi na regaty), nějakém sekání dříví, týdenním outdoor výletě, malování, práci v garáži, jízdě na kole atp.

V reálu jsou už 5-6let na stojánku a pořád jdou, hodně přesně, připravené na nejhorší.

 

Chce někdo odolné, bezúdržbové quartzky za super cenu? - Jednoznačně doporučuji!

post-3210-080982900 1326910183.jpg

post-3210-069599500 1326910195.jpg

post-3210-078336600 1326910211.jpg

post-3210-076392800 1326910227.jpg

post-3210-075116800 1326910245.jpg

post-3210-069284900 1326910264.jpg

post-3210-081985500 1326910274.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak tenhle kousek se podíval do mražáku. Hmm, docela jsi mě nalomil je objednat místo mých digi Casio, protože podle tvého popisu by mohly vydržet dost... Co je to za řemen s tím modrým prošitím?

Které části hodinek jsou plastové a co je ocel? (je dýnko, nebo je toho víc)

 

EDIT: Doplnění

Upraveno uživatelem funf5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tenhle kousek se podíval do mražáku. Hmm, docela jsi mě nalomil je objednat místo mých digi Casio, protože podle tvého popisu by mohly vydržet dost... Co je to za řemen s tím modrým prošitím?

Které části hodinek jsou plastové a co je ocel? (je dýnko, nebo je toho víc)

 

Vydrží opravdu hodně, používám je už jen na to nejhorší (a to není moc míst, kam nevezmu ostatní volnočasovky) nebo na pokusy a přestože je jasné, že akumulátoru taková mrazivá lázeň neprospěje, v klídku si akumuluje dál :D

Z plastu je jen jakoby nástavec na dýnko a část boků hodinek, zbytek je nerez, provedení opravdu nadstandardní, jako alternativu k Gshockům či Monsterům úplně v pohodě. Řemen jsem kdysi koupil v Kotvě v přízemí, nevím, co je to za "značku", ale líbil se mi na první pohled a co na tom, že zdvojnásobil cenu hodinek.. :D

Zatím neotevřené, říkal jsem si, že třeba zmražení nepřežijí a budu mít důvod a ono nic.. :wallbash: a to jsem jenom chtěl nafotit vnitřek :whistle:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to dával do flákno NIGHTSHOTS, přesto si myslím, že nebude naškodu to dát i sem. Až budeš zase někdy hodinky strkat do mrazáku (do -20°C a méně) za účelem focení, prosím zkus je tam nechat 24 hodin a pak změřit jak se rozjela přesnost. :devil: :rolleyes: Docela by mě zajímala citlivost kombinace akumulátor-quartzový strojek na tyto mrazy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 4 týdnech...

Buďte zdrávi, rád bych se zeptal jestli se tyhle https://www.timestore.cz/Znacka/Pulsar-293/Pulsar-26543 svými vlastnostmi podobají Tvým čtyřlitrovkám. Naneštěstí jsem buď lama a nedokážu je sehnat nebo už prostě nejsou, a tak hledám vhodný substituent. Díky za radu a případné zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...