Přejít na obsah

WANCHER


Martz

Doporučené příspěvky

V tomto obchodě nakupuji psací potřeby a tuhle jsem si všiml, že prodejce se pustil i do chronovod.

 

Co na tohle říkáte? Podle mě teda dost úlet... dokonce i zelenej safír, milgauss jak se patří - jen vyměnit cifr.

Doufám, že to nikoho nepobouří. Měl jsem toho prodejce za celkem seriozního, ostatně od Japonců jsem nikdy nečekal žádný levárny, ale tohleto...

 

http://wancher.ocnk.biz/product-list/27

http://stores.ebay.com/engeika-finest-japanese-pen/Watches-/_i.html?_fsub=2030656010&_sid=22678510&_trksid=p4634.c0.m322

post-2573-058907700 1327227324.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Hlasim prvni Wancher cifra na foru. Jednorucky vyrobene v PRC, movement SEA-GULL pro japonskou znacku Wancher. Uvidime, jak budou slouzit, za par dnu zkusim napsat par postrehu. Prvni dojem je velice prijemny, i kdyz jsou o neco vetsi, sedi na ruce bez problemu. Svou jednoduchosti me oslovili na fotkach a nazivo je to taky velice hezky pohled.

A pokud vim, zitra si je vyzvedava na celnici dalsi clen ;)

 

post-33556-0-09630800-1400505749_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasim prvni Wancher cifra na foru. Jednorucky vyrobene v PRC, movement SEA-GULL pro japonskou znacku Wancher. Uvidime, jak budou slouzit, za par dnu zkusim napsat par postrehu. Prvni dojem je velice prijemny, i kdyz jsou o neco vetsi, sedi na ruce bez problemu. Svou jednoduchosti me oslovili na fotkach a nazivo je to taky velice hezky pohled.

A pokud vim, zitra si je vyzvedava na celnici dalsi clen ;)

 

attachicon.gif20140519_145609.jpg

 

 

Jak velkou máš ruku? Mají opravdu 46 mm jak píšou na stránkách? A na kolik tě vyšly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ruku mam cca 19-20 cm, maji opravdu 46mm, presne jak to pise vyrobce a vysli me na nejake dolary a koruny, brambory nechteli ;)

 

Hmm. Tak to ja na mě moc. Touha po jednoručkách mě stále nepřešla. Zatím vedou Luche, ale ty se mi zase zdají malé s 36mm zdají malé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim,že na blbnutí s jednoručkama zábavy dost a dost.46,pořádný budíky,aspoň dobře vidíš na škálu.Tady je pro mně dobrý,že ani nevim z čeho je obšlehli,protože přehled nemám.To,čím začíná toto vlákno je total hnus.Tobě gratuluju ke kousku pro zábavu :-)

Podle vsech informaci, ktere jsem posbiral, jsou toto jeho prvni hodinky s vlastnim dizajnem. Chystam malou recenzi, ktera vysvetli, proc je nahore 0 a ne 12 a dalsi kecy ohledne japonske filozofie a daksich veci ,ktere vedly k tomu, co nakonec vzniklo. Jestli bude cas, tak zitra bych ji napsal.

Na hrani i na koukani je to krasny kousek. Kupoval jsem je jako hodinky na zkousku s tim, ze je mozna behem chvilky pustim dal. Ale ouha... Asi jsem se do nich tak trochu zamiloval ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli je to jak píšeš a snaží se designově postavit na vlastní nohy,dělají jedině dobře.Rád si něco počtu.

Ja doufam, ze to nebude ojedinely pocin a ze priste neprijde zase s nejakym hnusem. Radeji bych mel prvotinu z rady slusnych a hezkych hodinek, nezli vyjimku mezi prasarnama...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže přátelé, hlásím se do klubu a jsem oficiálně druhým majitelem těchto velice zajímavých hodinek. Recenzi nechám na JaRooNovi, protože na recenze nejsou tygři mistři. Jen s prvním dojmem se podělím. Po jednoručkách už jsem šilhal ve chvíli, kdy se na prodej dostaly Meistersingery. Tuším byly za 12.500,- Krásná cena, ale propásl jsem je, takže jsem sáhl po těchto. Příběh mě zaujal, vzhled taky a Luch je na mojí tlapu malý. Takže objednáno a do týdne byly doma. Od rána sleduji přesnost, byť je to obtížné na vteřiny, tak minuty nekloužou, ale to bude chtít delší nošení, což nebude problém, protože jak píše kolega......nosí se nádherně. Přikládám pár rychlých cvaků se špatným světlem.

 

Přehozeno na kůži od Zrna a až pro ně vymyslím jiný, tak je přezuji, ale zatím zůstanou takhle.

post-34009-0-48688900-1400619306_thumb.jpg

post-34009-0-41647500-1400619307_thumb.jpg

post-34009-0-37076100-1400619308_thumb.jpg

post-34009-0-88065600-1400619308_thumb.jpg

post-34009-0-41552500-1400619309_thumb.jpg

post-34009-0-93511600-1400619309_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...