Přejít na obsah

Novinky Laco


Horhe

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

v reálu ten strojek nevypadá úplně špatně, navíc pro většinu kupujících jsou to v téhle cenové kategorii často první mechaniky a tam je průhled prostě povinnost :)

 

jo, to je fakt Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Zdar všem, mám dotaz na německé letecké závisláky. Hodlám trochu rozšířit svoji sbírku a stále přemýšlím o Laco Leipzig 42mm. Jakou máte pls zkušenost z "provozu" manuál či automat. OK jasně klasika klasiků je manuál, ale....:-)Quarz jednoznačně zavrhuji. Díky za komentáře.

post-6345-062035500 1343120473.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včera jsem majitelem Laco Navy s Miyotou a ačkoli na hodinky koukám téměř furt :-D, žádné pochybné chování vteřinovky jsem nezaznamenal. Je samozřejmě brzy na nějaké závěry, ale stejně tak bych obecně tenhle strojek neodsuzoval. Navíc jak tu Kubson poznamenal je Miyota často první krok nováčků. Btw je to přesně můj případ. V porovnání s dražšími strojky asi nebude strojek žádnej krasavec, ale hnusnej ....? Každopádně musím potvrdit, že u Laco v dané cenové kategorii dělají pěkný kus kvalitních hodinek za skvělou cenu. Jelikož je Laco Leipzig osazen strojkem ETA, takže nebudeš terčem jízlívých poznámek a proto, že pouzdro je vlastně jen jinou variantou toho co mi sedlá zápěstí, tak bych ti je s klidem doporučil.

Upraveno uživatelem StK323f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od včera jsem majitelem Laco Navy s Miyotou a ačkoli na hodinky koukám téměř furt :-D, žádné pochybné chování vteřinovky jsem nezaznamenal. Je samozřejmě brzy na nějaké závěry, ale stejně tak bych obecně tenhle strojek neodsuzoval. Navíc jak tu Kubson poznamenal je Miyota často první krok nováčků. Btw je to přesně můj případ. V porovnání s dražšími strojky asi nebude strojek žádnej krasavec, ale hnusnej ....? Každopádně musím potvrdit, že u Laco v dané cenové kategorii dělají pěkný kus kvalitních hodinek za skvělou cenu. Jelikož je Laco Leipzig osazen strojkem ETA, takže nebudeš terčem jízlívých poznámek a proto, že pouzdro je vlastně jen jinou variantou toho co mi sedlá zápěstí, tak bych ti je s klidem doporučil.

 

Je pravda že miyota asi ortodoxním automatařům moc pod fousy nepude, nicméně já ji mám v pracovních hodinách a po deseti letech maká bez ztráty květinky. A to je nešetřim co se otřesů týče.

Jenom sem ji nechal asi po dvou letech seřídit a od té doby se na ni nesáhlo. Je mi jasný, že švýcarskej nebo německej strojek je asi někde jinde. Ale pro lidi co nehodlaj utrácet za automaty víc, než

je nezbytně nutný, je to určitě zajímavá volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdar všem, mám dotaz na německé letecké závisláky. Hodlám trochu rozšířit svoji sbírku a stále přemýšlím o Laco Leipzig 42mm. Jakou máte pls zkušenost z "provozu" manuál či automat. OK jasně klasika klasiků je manuál, ale....:-)Quarz jednoznačně zavrhuji. Díky za komentáře.

 

Psal jsem ti k Leipzigům SZ. Příšla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, mám dotaz na německé letecké závisláky. Hodlám trochu rozšířit svoji sbírku a stále přemýšlím o Laco Leipzig 42mm. Jakou máte pls zkušenost z "provozu" manuál či automat. OK jasně klasika klasiků je manuál, ale....:-)Quarz jednoznačně zavrhuji. Díky za komentáře.

 

 

Ahoj, trošku se zpožděním, ale... je to celé jen o osobních preferencích. Nezkazíš nic ani jednou verzí. Přiznám se, že z hlavy nevím, jestli tam není nepatrný rozdíl v tlouštce, ale to bude stejně zanedbatelné. Mám ještě z předchozí série 45 a 42mm v manuálu, ale to jen proto, že jsem chtěl být blíže originálu a hlavně mi manuální nátah více vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem, mám dotaz na německé letecké závisláky. Hodlám trochu rozšířit svoji sbírku a stále přemýšlím o Laco Leipzig 42mm. Jakou máte pls zkušenost z "provozu" manuál či automat. OK jasně klasika klasiků je manuál, ale....:-)Quarz jednoznačně zavrhuji. Díky za komentáře.

 

Ahoj,

já jsem zvolil manuál, protože mě to k tomuhle typu hodinek přišlo tak nějak správný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Zdravím, chtěl bych si koupit ty lowendy Laco, líběj se mi, ale jak tady čtu, tak miyota mezi fajnšmekry není zrovna to pravé. Proč?? Jsem uplný laik, pouze se mi líbí pilotky.

Díky za odpověď

 

1110_laco-flieger-aachen.jpg

 

I ja na 90% idem presne do týchto, na začiatok dobrá voľba, a časom sa uvidí. Možno sa stanú pracovnými :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...