Přejít na obsah

Novinky Laco


Horhe

Doporučené příspěvky

Jasny ;) .

a není to ani nic proti značce, protože ta pilotky fakt umí, to stejný nemám rád obecně, třeba Zenith dělá taky podobný kousky, ale zase klobouk dolů před Laco, pustili se do toho s vervou a výsledek je pěknej, to se vždycky nepovede. Tady to opravdu alespoň na obrázcích vypadá velmi zdařile a reálně. I tak s tim mám vnitřní problém :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 119
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

a není to ani nic proti značce, protože ta pilotky fakt umí, to stejný nemám rád obecně, třeba Zenith dělá taky podobný kousky, ale zase klobouk dolů před Laco, pustili se do toho s vervou a výsledek je pěknej, to se vždycky nepovede. Tady to opravdu alespoň na obrázcích vypadá velmi zdařile a reálně. I tak s tim mám vnitřní problém :)

Chapu a proti gustu kazdeho nemam nic. Je fajn, ze kazdy to ma trochu jinak, jelikoz by tady byla pekna nuda, ne?

Ja dnes mel Laco poprve na ruce a musim rict, ze jako fakt pekny. Jsou to paradni sexy obludy a to se mi libi. Byl jsem dost prekvapen, jak mi dobre sedely 45 mm na ruce. Byl jsem nazoru, ze max. 42 mm ale ejhle!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako docela hardcore mi přijde to, že oficiálně uvádějí, že výplň ruček může být částečně vylámaná, tak jak je na poslední fotce. To aby si člověk zajel koupit osobně a vybral si podle rozsahu patiny :-)

Tak to bych asi nepřežil :) To je na mě moc... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No taky ty jsou doslova boží... Jedny z mála povedených ,,napodbenin" ojetých ač nových hodinek. U těch by snad i ostatní věřily že s nima děda shazoval bomby po světě (ač za špatnou stranu). Za mě palec hore. Začal jsem s Laco Aachen (první automaty), po žních bude odměna v podobě Laco Dortmund (první pořádný manuály). Kdyby nestály takovou řachu jdu do nich, vypadají fakt hezky propracovaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě je umělé zestaření takové rozpačité.

Navíc se to dá udělat i doma.   Ovšem nevěřím že by do toho někdo šel.   Jako dát je do kýble s kačírkem a stěrchat,   či zakopat pod zem na měsíc ap.   Mě na nich fascinuje to typické vojenské pouzdro.  Odolávající živlům a výkyvům módy.  navíc při každodenním nošení se také omlátí. Ta povrchová úprava pouzdra dost připomíná úpravu závěru zbraní, anebo čepelí nožů.

Prostě hodinky na misi a ne do kanclu.

Jestli na ně naškudlím du do nich.   Mě se ty budíky na zápěstí líbí moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím musím souhlasit, jsou to prostě nástroje na práci na too je furt tahat a nebyt jich lito. Po pravdě nejni nic hezčího než 1911 (čerňená) otahaná s patinou na brynyru a to same bude s těmito hodinkami...

 

Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník YPO

byl sem dnes na kafi v chronoshopu a musím říct, že jsou to vyhulený hodinky včetně řemenu ...... zajděte se podívat a půjčte si zvětšovací sklo .... kdybych se cejtil jako pilot, tak bych je musel mít ..... naživo megaparáda

 

tydle teda: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký jsou, ale cena je teda v kontextu stávající nabídky dost sebevědomá na WR50 a 2824-2. Designově pořád lepší, než ty nový modely s divnou korunkou. Pohádky o ručně vytvořené patině jsou sice hezké, ale tohle vytvořím ze základního modelu po vymáchání v blátě u rybníka taky... Vypadlá lumi je dobrej úlet - proč bych to měl chtít? Pak se to začne sypat dál a budu mít bordel pod sklem.

Do vitríny super, no. Na nošení bych to neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Hezký jsou, ale cena je teda v kontextu stávající nabídky dost sebevědomá na WR50 a 2824-2. Designově pořád lepší, než ty nový modely s divnou korunkou. Pohádky o ručně vytvořené patině jsou sice hezké, ale tohle vytvořím ze základního modelu po vymáchání v blátě u rybníka taky... Vypadlá lumi je dobrej úlet - proč bych to měl chtít? Pak se to začne sypat dál a budu mít bordel pod sklem.

 

Do vitríny super, no. Na nošení bych to neviděl.

cena je vyšší, a je potřeba to vidět naživo, z fotek není vidět prakticky nic ..... pro fanouška letectví to bude svatej grál ..... nový hodinky, který vypadaj jak když je někdo právě vykopal 

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Za mě je to trochu kontroverze.  U těch low endu bych si toho pouzdra ani nevšiml.  Laco je známé svým lpěním na historickém pouzdře.  Které má své neduhy,  ale  kvůli tomu se prodává.

Co se týče bronzu tak jsem rostříštěn.  Jako super počin.  Vypadá to skvěle,  jen to nikdo,  nikdy nepoužil na pilotky.  Proč?  No proto.  Dyk nelezou do vody a ocel je levnější.  A  to je ten důvod proč za mě ne.  U potápek beru.  U pilotek?  Ovšem je to můj názor.  Ať si každý vybere co mu je bližší.

PS.  Kvůli tomu šílenýmu pouzdru z opískované oceli jsem si je pořídil i já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch pilotek s Miyotou si myslím, že rozdíl je více než patrný už na první pohled. Samozřejmě člověk to musí mít trochu v oku a nejlépe si je prohlédnout osobně a porovnat. Schválně sem dávám pro porovnání fotky starých Augsburgů a srovnávačku vedle sebe. Rozdíl v pouzdrech je o to víc patrnější při pohledu zboku.

 

post-24687-0-08060500-1512240233_thumb.jpg

 

post-24687-0-74364200-1512240261_thumb.jpg

 

post-24687-0-56034700-1512240288_thumb.png

 

Bronzové pouzdra jsou za mě super. Hodinky díky lehce patinovanému číselníku tak trochu navazují na Erbstücky. Navíc časem se na nich vytvoří krásná patina. Bronzové pilotky mají v nabíce kromě Steinhart a Archimede i třeba značky jako Zenith nebo IWC, takže v materiálu bych problém neviděl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...