Přejít na obsah

Solidni hodinky


Smolik

Doporučené příspěvky

Zdravim, nedavno jsem zde hledal hodinky "pro vsechny prilezitosti", pochopil jsem, ze to je nesmysl a poridil jsem titanove sportovni Promastery a ted potrebuji nejake vice spolecenske hodinky, ktere se hodi k obleku, ale i k noseni do prace (nemysli tim napr. hazeni lopatou :-) ), pracuji v IT jako spravce site. Musel jsem zavrhnout nakup zde nabizenych RW Parsifal, nebot ma krasnejsi polovicka mi sdelila svuj nazor na nakup dalsich hodinek v jednom mesici za 20 tis., takze mam alespon mesic cas na vyber, nez ji to prejde :-) . Mam pribliznou predstavu-cena do 20 tis., tah kuze, min. 5ATM, safirove sklo, pruhledove dynko vyhodou, velikost asi 40 mm, mechanicke samozrejme (automat radeji). Byl bych rad, aby to byly hodinky na hodne dlouhou dobu, nejsem sberatel a zdaleka nepredpokladam nakup hodinek kazdy rok, pripadne aby byl v CR zajisten kvalitni servis. Dekuji za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Primu také budeš mít swis made (strojek) a ten osobní přístup p. Prokopa. Tím nemyslím LE. V sériové verzi tam je ETA. Přál bych ti vidět třeba Spartaky na vlastní oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mne naopak maximalne vyhovuje, jakykoli jiny nez plochy tvar skla neni podle mne prilis prakticky. Pokud by bylo vypoukle sklo mineralni hrozi oder, pokud zase safirove, hrozi u tak velkeho prumeru prasknuti nemluve o znacnem navyseni ceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mne naopak maximalne vyhovuje, jakykoli jiny nez plochy tvar skla neni podle mne prilis prakticky. Pokud by bylo vypoukle sklo mineralni hrozi oder, pokud zase safirove, hrozi u tak velkeho prumeru prasknuti nemluve o znacnem navyseni ceny...

Jasně, pokud to hodnotíš pouze po stránce praktické, tak jo, ale co estetická stránka věci. Ne na každé hodinky se prostě rovné sklo hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pravde ani po strance esteticke mne nejak vypoukle sklo neoslovuje. Mam totiz zafixovanou asociaci s retro replikami, coz je asi jediny pripad, kde bych takovouto upravu snesl. Ale je to jen muj osobni pocit. :)

 

93.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archimede Arcadia jsou pekny, ale co treba pozarucni servis? Take jsem se na nekterych webech docetl o nekvalitnim tahu (i kdyz to muze byt detail). A zase setrit za kazdou cenu... Po te diskusi PRIM stale pokukuji, stale se nemohu rozhoupat. Mozna skoda, ze nejsou s kal. 73. I kdyz p. Prokop presvedcovat umi :-) . Mimochodem, budou PRIM ve spec. edici nakonec s cernym nebo bilym cifernikem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smolíku, barvy tam budou oboje troje tzn i stříbřená. Pokud tolik práhneš po té etě, tak zvol sériový model. Pokud chceš přesvědčit, tak zavolej panu Prokopovi, on ti hodinky ukáže a budeš jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...