Přejít na obsah

Solidni hodinky


Smolik

Doporučené příspěvky

Swiss made automat zoženieš. Ale o tom či bude "exkluzívnejší" by som veľmi pochyboval. :)

Přesně tak, seženeš, ale za jakou cenu! Nehledě, že tato L.E. má svou velmi zajímavou historii vzniku (a ještě nejsme u konce :) )

Proč pořád všichni chtějí Swiss, přeci neznamená, že Swiss je známkou dokonalosti, vždyť i mezi hodinkami existuje nižší střední třída.

 

Jsem taky agent :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Ondraj: A co prave Tebe presvedcilo? Mne se ta myslenka s CHRONOMAG edici libi moc, hodinky take, ale co by melo s konecnou platnosti presvedcit vahavce jako ja, ktery chce hodinky "na dozivoti" (hodne nadneseno), abych misto do PRIM sel do mozna o malinko drazsich SWIS MADE nebo do nemeckych Arcadia za polovicni cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim psal:

Myslím, že když si i prezident ČR koupí hodinky PRIM (ve zlatě - podobně jako u CH.L.E. téměř 100% Czech Made), není špatnou investicí koupit podobné hodinky za zlomek jejich skutečné ceny.

 

Tohle by Tě mohlo přesvědčit, poměr cena / výkon je super. A stále stoupající exclusivita značky.

 

to legoxx: Krásné, ale tak snadno dostupné :) a to tom to taky je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když pominu, že LE je kus mého já, protože to tu už vytváříme dlouho a času tomu věnovanýho bylo opravdu dost, tak čistě ekonomicky opakuji ekonomicky v případě LE získáš za cenu seriového modelu hodinky, které neuvidíš na každém zápěstí. a když s nimi nebudeš spokojený, můžeš tu Prima pěkně namydlit :-) Ale myslím, že toho si je vědom, tak se kvality od něj nebojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-) jste opravdu presvedceni, ze cena techto hodinek bude stoupat, protoze si je koupil prezident? Ja myslim, ze to udelal proto, aby podporil CZ firmu. Nasi firmu take minuly rok navstivil, ale tezko to bylo proto, ze ho zaujaly nase vyrobky. Ja bych koupi take rad podporil CZ firmu, ale musim byt presvedceny, ze jeji produkt je alespon stejne dobry jako produkt zahranicni konkurence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já si je nekupuji, protože bude stoupat jejich cena. Jen dokážu ocenit zpracování, možnost se podílet na tvorbě, oprášit trochu historie a samozřejmě přihlížím k tomu, že se jedná o českou firmu.

Myslíš, že Bill Clinton nezvýšil povědomí o hodinářské práci značky Lip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na tobě. A jsi přesvědčený, že cena jiných hodinek, které eventuelně za cca 16.000 Kč koupíš s nemodifikovanou ETOU poroste ? Fakt se na ty Primky podívej a o kvalitě se přesvědč sám. Já tu ale opravdu nejsem jako dealer Prima. Ale když se mi něco líbilo a viděl jsem to na vlastní oči, tak se o tom nebojím psát. Jinak LE už svou hodnotu má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...